Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
MONADALIS.LT, Data: 2022-05-21, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21  
 1  Deividas Staškevičius ,  Elija Peleckytė   Dėl 1-4 vietų    
[7] 10:20   D.Staškevičius, E.Peleckytė    
 8  Nerijus Šiaulys ,  Monika Domeikienė    19:21  21:14  21:13 [32']    
  [21] 11:10   D.Staškevičius, E.Peleckytė  
 5  Algirdas Išganaitis ,  Justina Jelinskė      21:8  21:10 [20']  
[8] 10:20   T.Mockevičius, R.Povilianskienė    
 4  Tomas Mockevičius ,  Renata Povilianskienė    21:9  22:20 [40']    1-a vieta
    [36] 12:00   D.Staškevičius, E.Peleckytė
 3  Marijus Zigmuntas ,  Laura Janušonienė        21:12  21:6 [19']
[9] 10:20   M.Zigmuntas, L.Janušonienė    
 6  Mantas Šaltmiris ,  Dalia Šumskienė    21:6  21:4 [17']    
  [22] 11:10   M.Zigmuntas, L.Janušonienė  
 7  Giedrius Lukšis ,  Ieva Čapaitytė      15:21  22:20  21:18 [35']  
[10] 10:20   R.Peleckis, E.Mockevičienė    
 2  Remigijus Peleckis ,  Eglė Mockevičienė    15:21  21:15  21:14 [40']    
     
     T.Mockevičius, R.Povilianskienė  3-a vieta
  [37] 12:30   R.Peleckis, E.Mockevičienė
   R.Peleckis, E.Mockevičienė   21:10  21:11 [20']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   N.Šiaulys, M.Domeikienė    
  [23] 11:10   N.Šiaulys, M.Domeikienė  
   A.Išganaitis, J.Jelinskė   21:13  21:10 [14']  5-a vieta
    [38] 12:30   N.Šiaulys, M.Domeikienė
   M.Šaltmiris, D.Šumskienė     21:9  21:7 [35']
  [24] 11:10   G.Lukšis, I.Čapaitytė  
   G.Lukšis, I.Čapaitytė   21:9  20:22  21:10 [40']  
       
       
     A.Išganaitis, J.Jelinskė  7-a vieta
    [39] 12:30   A.Išganaitis, J.Jelinskė
     M.Šaltmiris, D.Šumskienė   21:11  21:15 [32']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.