Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas), Data: 2022-05-21, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21  
 1  Benediktas Kamantauskas    Dėl 1-16 vietos        
 B.Kamantauskas        
 32       ->        
  [82] 15:30    B.Kamantauskas      
 17  Naglis Turūta      21:16  21:14 [17']      
[70] 14:40    V.Voroneckis        
 16  Vaidas Voroneckis    21:7  21:7 [13']        
    [100] 16:40    B.Kamantauskas    
 9  Gabrielius Dapkus        21:12  21:18 [19']    
[71]  J.Digimas        
 24  Juozas Digimas      B/Ž        
  [83] 15:30    D.Krūminas      
 25         21:10  21:5 [16']      
 D.Krūminas        
 8  Dainius Krūminas    ->        
      [116] 17:30    B.Kamantauskas  
 5  Arijus Baranauskas          23:21  21:11 [19']  
 A.Baranauskas        
 28       ->        
  [84] 15:30    A.Baranauskas      
 21  Augustas Petravičius      21:14  21:10 [16']      
[72] 14:40    M.Grigas        
 12  Mykolas Grigas    21:11  21:1 [11']        
    [101] 16:40    A.Baranauskas    
 13  Danielis Januškauskis        21:18  17:21  21:10 [35']    
[73] 14:40    D.Januškauskis        
 20  Domantas Džervus    21:4  21:4 [10']        
  [85] 15:30    J.Skirgaila      
 29         21:8  21:6 [15']      
 J.Skirgaila        
 4  Joringis Skirgaila    ->         1-a vieta
        [129] 18:20    B.Kamantauskas
 3  Jurgis Jatulis            21:4  21:8 [14']
 J.Jatulis        
 30       ->        
  [86] 15:30    J.Jatulis      
 19  Žygimantas Molis      21:10  21:3 [11']      
[74]    G.Čekavičius        
 14  Gustas Čekavičius    20:22  21:12  21:13 [31']        
    [102] 16:40    J.Jatulis    
 11  Danielius Sukanka        21:13  21:17 [17']    
[75] 14:40    D.Sukanka        
 22  Simonas Auglys    21:16  21:15 [18']        
  [87] 15:30    K.Vilpišauskas      
 27         21:7  21:9 [13']      
 K.Vilpišauskas        
 6  Kajus Vilpišauskas    ->        
      [117] 17:30    R.Barkauskas  
 7  Joris Ivanauskas          21:18  21:13 [24']  
 J.Ivanauskas        
 26       ->        
  [88] 15:50    J.Ivanauskas      
 23  Rojus Gaukštas      21:15  21:5 [16']      
[76] 15:05    R.Gaukštas        
 10  Emanuelis Vnek    21:16  21:15 [18']        
    [103] 16:40    R.Barkauskas    
 15  Paulius Ikamas        15:21  21:13  21:13 [28']    
[77] 15:05    T.Kadiemin        
 18   Timofii Kadiemin    21:9  21:9 [14']      A.Baranauskas   3-a vieta
  [89] 15:50    R.Barkauskas   [130] 18:45    J.Jatulis
 31         19:21  21:16  21:14 [45']    J.Jatulis   21:13  10:21  21:10 [26']
 R.Barkauskas        
 2  Rokas Barkauskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Krūminas    
      [118] 17:55    J.Skirgaila  
       J.Skirgaila   21:10  21:10 [16']   5-a vieta
        [131] 18:45    J.Skirgaila
       K.Vilpišauskas     22:20  21:12 [21']
      [119] 17:55    K.Vilpišauskas  
       J.Ivanauskas   21:14  21:18 [20']  
           
           
         D.Krūminas   7-a vieta
       
         J.Ivanauskas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Voroneckis      
    [104] 16:40    V.Voroneckis    
     J.Digimas   21:8  21:5 [11']    
      [120] 17:55    V.Voroneckis  
     M.Grigas     21:7  23:21 [17']  
    [105] 16:40    M.Grigas    
     D.Januškauskis   21:17  19:21  21:15 [29']     9-a vieta
        [132] 18:45    T.Kadiemin
     G.Čekavičius       21:17  21:14 [18']
    [106] 17:05    G.Čekavičius    
     D.Sukanka   24:22  21:16 [19']    
      [121] 17:55    T.Kadiemin  
     R.Gaukštas     21:8  21:12 [14']  
    [107] 17:05    T.Kadiemin    
     T.Kadiemin   21:10  21:10 [16']    
           
         M.Grigas   11-a vieta
       
         G.Čekavičius   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Digimas    
      [122] 17:55    D.Januškauskis  
       D.Januškauskis   21:5  21:2 [11']   13-a vieta
       
       D.Sukanka     ->
      [123] 17:55    R.Gaukštas  
       R.Gaukštas   21:18  21:13 [18']  
           
           
         J.Digimas   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      D.Sukanka   ->
         
   N.Turūta      
   N.Turūta   ->      
    [90] 15:50   N.Turūta    
   G.Dapkus       B/Ž    
   G.Dapkus      
    ->      
      [108] 17:05    N.Turūta  
        21:6  21:10 [13']  
   A.Petravičius      
   A.Petravičius   ->      
    [91] 15:50    D.Džervus    
   D.Džervus     21:9  21:17 [15']    
   D.Džervus      
    ->       17-a vieta
        [124] 18:20    E.Vnek
          21:8  21:14 [13']
   Ž.Molis      
   Ž.Molis   ->      
    [92] 15:50    Ž.Molis    
   S.Auglys     21:9  21:7 [13']    
   S.Auglys      
    ->      
      [109] 17:05    E.Vnek  
        21:15  21:18 [21']  
   E.Vnek      
   E.Vnek   ->      
    [93] 15:50    E.Vnek    
   P.Ikamas     21:14  21:15 [14']    
   P.Ikamas      
    ->    D.Džervus   19-a vieta
       
         Ž.Molis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       G.Dapkus    
       
       A.Petravičius   ->   21-a vieta
       
       S.Auglys     ->
       
       P.Ikamas   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.