Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“, Data: 2022-06-04, Vieta: Palangos SC1, Palanga  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-06-04 2022-06-04 2022-06-04 2022-06-04  
 1  Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 16       ->      
  [75] 15:15   V.Martinkus, J.Vadeikienė    
 9  Saulius Eibukas 
 Diana Darbutienė 
    21:11  21:12 [18']    
[65] 14:25   M.Grytė, I.Vaicekauskienė      
 8  Mykolas Grytė 
 Inga Vaicekauskienė 
  13:21  21:15  21:18 [30']      
    [86] 16:30   V.Martinkus, J.Vadeikienė  
 5  Mantas Zinkevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
      21:14  21:16 [23']  
[66] 14:25   I.Vaivada, L.Sėlenienė      
 12  Ignas Vaivada 
 Lina Sėlenienė 
  21:12  21:13 [17']      
  [76] 15:15   I.Vaivada, L.Sėlenienė    
 13         21:14  21:14 [23']    
 L.Golovčenko, M.Heize      
 4   Leonardo Golovčenko 
 Marta Heize 
  ->       1-a vieta
      [94] 17:20   V.Martinkus, J.Vadeikienė
 3  Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
        21:15  21:12 [25']
 A.Slušnys, R.Petrošienė      
 14       ->      
  [77] 15:40   A.Slušnys, R.Petrošienė    
 11   Anrijs Zakis 
 Katrine Buša 
    22:24  21:14  21:12 [38']    
[67] 14:25   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė      
 6  Gabrielius Vaičiulis 
 Sandra Čečkauskienė 
  21:18  21:11 [21']      
    [87] 16:30   M.Mackevičius, E.Žiaušytė  
 7  Matas Mackevičius 
 Erika Žiaušytė 
      13:21  21:9  21:18 [35']  
[68] 14:25   M.Mackevičius, E.Žiaušytė      
 10  Mindaugas Mažalskis 
 Aušrinė Baltrūnaitė 
  21:11  21:23  21:12 [32']      
  [78] 15:40   M.Mackevičius, E.Žiaušytė    
 15         21:18  21:19 [25']    
 G.Brečs, E.Smirnova      
 2   Gustavs Brečs 
 Evelina Smirnova 
  ->    I.Vaivada, L.Sėlenienė   3-a vieta
      [95] 17:20   A.Slušnys, R.Petrošienė
       A.Slušnys, R.Petrošienė   21:19  26:24 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Grytė, I.Vaicekauskienė    
    [88] 16:30   M.Grytė, I.Vaicekauskienė  
     L.Golovčenko, M.Heize   15:21  21:14  21:17 [31']   5-a vieta
      [96] 17:20   G.Brečs, E.Smirnova
     G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė     21:13  21:18 [21']
    [89] 16:55   G.Brečs, E.Smirnova  
     G.Brečs, E.Smirnova   21:7  21:14 [20']  
         
         
       L.Golovčenko, M.Heize   7-a vieta
     
       G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Eibukas, D.Darbutienė    
   S.Eibukas, D.Darbutienė   ->    
    [79] 15:40   S.Eibukas, D.Darbutienė  
   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė     21:11  23:21 [19']  
   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė    
    ->     9-a vieta
      [90] 16:55   A.Zakis, K.Buša
        21:14  21:15 [19']
   A.Zakis, K.Buša    
   A.Zakis, K.Buša   ->    
    [80] 15:40   A.Zakis, K.Buša  
   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė     21:19  21:7 [19']  
   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė    
    ->    
         
       M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   11-a vieta
     
       M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.