Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“, Data: 2022-06-04, Vieta: Palangos SC1, Palanga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-06-04 2022-06-04 2022-06-04 2022-06-04  
 1  Rokas Grytė 
 Karolina Bagdonaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Grytė, K.Bagdonaitė      
 16       ->      
  [69] 14:50   R.Grytė, K.Bagdonaitė    
 9  Valdas Kundrotas 
 Augustė Šveikauskaitė 
    21:18  21:14 [23']    
[61] 14:00   V.Kundrotas, A.Šveikauskaitė      
 8  Raimondas Povilaitis 
 Kristina Bagdonienė 
  21:16  21:15 [26']      
    [81] 16:05   R.Grytė, K.Bagdonaitė  
 5  Tomas Šnepeta 
 Loreta Šiaučiūnienė 
      22:20  21:11 [25']  
[62] 14:00   T.Šnepeta, L.Šiaučiūnienė      
 12  Rokas Bartkus 
 Ieva Guzijūtė 
  21:4  21:6 [14']      
  [70] 14:50   T.Šnepeta, L.Šiaučiūnienė    
 13         21:9  21:19 [21']    
 G.Bacevičius, I.Bacevičienė      
 4  Gintaras Bacevičius 
 Inesa Bacevičienė 
  ->       1-a vieta
      [91] 16:55   A.Pičiacha, V.Martinkienė
 3  Martynas Sipavičius 
 Kristina Freimanaitė 
        21:19  21:13 [23']
 M.Sipavičius, K.Freimanaitė      
 14       ->      
  [71] 14:50   R.Banelis, S.Bikutė    
 11  Edmundas Mackevičius 
 Justina Jelinskė 
    21:13  21:19 [20']    
[63] 14:00   R.Banelis, S.Bikutė      
 6  Raimondas Banelis 
 Sandra Bikutė 
  21:11  21:14 [27']      
    [82] 16:05   A.Pičiacha, V.Martinkienė  
 7  Saulius Lukonas 
 Jurgita Bazytė 
      21:13  21:17 [22']  
[64] 14:00   S.Lukonas, J.Bazytė      
 10  Marius Kuckailis 
 Inga Dagilienė 
  21:10  21:8 [27']      
  [72] 14:50   A.Pičiacha, V.Martinkienė    
 15         27:29  21:8  21:10 [36']    
 A.Pičiacha, V.Martinkienė      
 2  Artūras Pičiacha 
 Vaida Martinkienė 
  ->    T.Šnepeta, L.Šiaučiūnienė   3-a vieta
      [92] 16:55   R.Banelis, S.Bikutė
       R.Banelis, S.Bikutė   21:13  21:10 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Kundrotas, A.Šveikauskaitė    
    [83] 16:05   G.Bacevičius, I.Bacevičienė  
     G.Bacevičius, I.Bacevičienė   9:21  21:14  21:18 [28']   5-a vieta
      [93] 17:20   S.Lukonas, J.Bazytė
     M.Sipavičius, K.Freimanaitė     21:19  21:7 [18']
    [84] 16:05   S.Lukonas, J.Bazytė  
     S.Lukonas, J.Bazytė   21:7  22:20 [23']  
         
         
       V.Kundrotas, A.Šveikauskaitė   7-a vieta
     
       M.Sipavičius, K.Freimanaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Povilaitis, K.Bagdonienė    
   R.Povilaitis, K.Bagdonienė   ->    
    [73] 15:15   R.Povilaitis, K.Bagdonienė  
   R.Bartkus, I.Guzijūtė     21:9  21:7 [18']  
   R.Bartkus, I.Guzijūtė    
    ->     9-a vieta
      [85] 16:30   R.Povilaitis, K.Bagdonienė
        21:8  21:15 [22']
   E.Mackevičius, J.Jelinskė    
   E.Mackevičius, J.Jelinskė   ->    
    [74] 15:15   M.Kuckailis, I.Dagilienė  
   M.Kuckailis, I.Dagilienė     21:17  21:6 [20']  
   M.Kuckailis, I.Dagilienė    
    ->    
         
       R.Bartkus, I.Guzijūtė   11-a vieta
     
       E.Mackevičius, J.Jelinskė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.