Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (1 turas), Data: 2009-12-12, Vieta: Klaipeda, Burių 19  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Dominyka Dragūnaitė ,  Gabrielė Janušonytė   Dėl 1-4 vietų    
 D.Dragūnaitė, G.Janušonytė    
 8       ->    
   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė  
 5  Ugnė Bernotaitė ,  Dominyka Rimkutė      21:7  21:8 [20']  
 V.Besanaitė, A.Kaulickytė    
 4  Valdonė Besanaitė ,  Aušrinė Kaulickytė    19:21  21:13  21:6 [28']    1-a vieta
    [74]  G.Narvilaitė, U.Graužinytė
 3  Gabija Narvilaitė ,  Ugnė Graužinytė        21:18  21:14 [24']
 G.Narvilaitė, U.Graužinytė    
 6  Greta Palubinskytė ,  Edvina Gusarovaitė    21:15  21:18 [21']    
   G.Narvilaitė, U.Graužinytė  
 7  Veronika Keršytė ,  Agnė Sileckytė      21:16  21:16 [21']  
 L.Bagdonaitė, G.Bilvardaitė    
 2  Loreta Bagdonaitė ,  Gintarė Bilvardaitė    21:14  21:5 [13']    
     
     V.Besanaitė, A.Kaulickytė  3-a vieta
  [75]  V.Besanaitė, A.Kaulickytė
   L.Bagdonaitė, G.Bilvardaitė   22:20  16:21  21:16 [28']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   U.Bernotaitė, D.Rimkutė  
   U.Bernotaitė, D.Rimkutė   ->  5-a vieta
    [76]  G.Palubinskytė, E.Gusarovaitė
   G.Palubinskytė, E.Gusarovaitė     21:14  21:16 [17']
   G.Palubinskytė, E.Gusarovaitė  
   V.Keršytė, A.Sileckytė   21:6  21:4 [15']  
       
       
     7-a vieta
     V.Keršytė, A.Sileckytė
     V.Keršytė, A.Sileckytė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PIRMAS KRAUJAS
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.