Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 m. Lietuvos asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2005-05-21, Vieta: Drobės g. 62, Kaunas  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Kęstutis Navickas 
 Akvilė Stapušaitytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Navickas, A.Stapušaitytė      
 16       ->      
   K.Navickas, A.Stapušaitytė    
 9   Ramūnas Stapušaitis 
 Aušra Lapytė 
    15:1  15:6    
 Š.Bilius, O.Jaciuk      
 8   Šarūnas Bilius 
 Oksana Jaciuk 
  15:3  15:12      
     K.Navickas, A.Stapušaitytė  
 5   Tomas Dovydaitis 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
      11:15  15:6  15:6  
 T.Dovydaitis, U.Vasiliauskaitė      
 12       ->      
   A.Kvedarauskas, J.Prevelienė    
 13         15:9  15:4    
 A.Kvedarauskas, J.Prevelienė      
 4   Aivaras Kvedarauskas 
 Juratė Prevelienė 
  ->       1-a vieta
       D.Narvilas, K.Dovydaitytė
 3   Klaudijus Kašinskis 
 Ugnė Urbonaitė 
        12:15  15:8  15:8
 K.Kašinskis, U.Urbonaitė      
 14       ->      
   K.Kašinskis, U.Urbonaitė    
 11   Lukas Litvinas 
 Indrė Starevičiutė 
    15:6  15:10    
 D.Mikalauskas, R.Šulnienė      
 6   Dainius Mikalauskas 
 Rasa Šulnienė 
  15:5  15:1      
     D.Narvilas, K.Dovydaitytė  
 7   Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
      15:7  15:5  
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 10   Joris Markūnas 
 Lina Masalskytė 
  15:7  15:1      
   D.Narvilas, K.Dovydaitytė    
 15         15:5  15:0    
 D.Narvilas, K.Dovydaitytė      
 2   Donatas Narvilas 
 Kristina Dovydaitytė 
  ->    A.Kvedarauskas, J.Prevelienė   3-a vieta
       K.Kašinskis, U.Urbonaitė
       K.Kašinskis, U.Urbonaitė   17:14  7:15  15:4
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Š.Bilius, O.Jaciuk    
     T.Dovydaitis, U.Vasiliauskaitė  
     T.Dovydaitis, U.Vasiliauskaitė   15:12  15:13   5-a vieta
       D.Mikalauskas, R.Šulnienė
     D.Mikalauskas, R.Šulnienė     15:12  15:11
     D.Mikalauskas, R.Šulnienė  
     A.Mizgiris, G.Voitechovskaja   15:12  15:7  
         
         
       Š.Bilius, O.Jaciuk   7-a vieta
     
       A.Mizgiris, G.Voitechovskaja   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Stapušaitis, A.Lapytė    
   R.Stapušaitis, A.Lapytė   ->    
     
      ->  
     
    ->     9-a vieta
     
        
   L.Litvinas, I.Starevičiutė    
   L.Litvinas, I.Starevičiutė   ->    
     
   J.Markūnas, L.Masalskytė     ->  
   J.Markūnas, L.Masalskytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MD  
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.