Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 Vilniaus jaunimo GRAND PRIX, Data: 2005-11-19, Vieta: Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g.8 (Pašilaičiai)  
Grupė- U-19 D, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Tautvydas Liorančas    Dėl 1-8 vietos      
 T.Liorančas      
 16       ->      
   T.Liorančas    
 9   Karolis Borusas      21:13    
 S.Jocys      
 8   Simonas Jocys    21:6      
     T.Liorančas  
 5   Georgij Pancyrev        21:18  
 G.Pancyrev      
 12   Ivan Lebedev    21:17      
   R.Šilinga    
 13         21:13    
 R.Šilinga      
 4   Rytis Šilinga    ->       1-a vieta
       T.Liorančas
 3   Egidijus Šakalys          21:13
 E.Šakalys      
 14       ->      
   A.Melnik    
 11   Vladislav Cipiliov      21:13    
 A.Melnik      
 6   Aleksandr Melnik    21:8      
     M.Pranauskas  
 7   Tadas Šeženis        21:13  
 T.Šeženis      
 10   Dovydas Gelgutas    21:0      
   M.Pranauskas    
 15         21:19    
 M.Pranauskas      
 2   Mantas Pranauskas    ->    R.Šilinga   3-a vieta
       R.Šilinga
       A.Melnik   21:19
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Jocys    
     G.Pancyrev  
     G.Pancyrev   21:10   5-a vieta
       T.Šeženis
     E.Šakalys     21:5
     T.Šeženis  
     T.Šeženis   21:8  
         
         
       S.Jocys   7-a vieta
       E.Šakalys
       E.Šakalys   21:17
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Borusas    
   K.Borusas   ->    
     I.Lebedev  
   I.Lebedev     21:19  
   I.Lebedev    
    ->     9-a vieta
       I.Lebedev
        21:20
   V.Cipiliov    
   V.Cipiliov   ->    
     V.Cipiliov  
   D.Gelgutas     21:9  
   D.Gelgutas    
    ->    
         
       K.Borusas   11-a vieta
       K.Borusas
       D.Gelgutas   21:6
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.