Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono turnyras "Tauragė 500", Data: 2006-05-27, Vieta: Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- U-15 B, Vyrų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
6
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Laurynas Sparnauskis  
14
21
17
21
21
15
21
17
22
20
21
17
12
21
14
21
21
7
21
6
184/166
18
3
3
2 Simonas Jocys  
21
14
21
17
21
9
21
16
21
13
21
14
6
21
12
21
21
9
21
8
186/142
44
4
2
3 Renaldas Šileris  
15
21
17
21
9
21
16
21
15
21
15
21
4
21
17
21
21
4
20
22
21
3
170/197
-27
1
5
4 Gytis Bernotas  
20
22
17
21
13
21
14
21
21
15
21
15
8
21
5
21
21
12
21
18
161/187
-26
2
4
5 Martynas Atkočaitis  
21
12
21
14
21
6
21
12
21
4
21
17
21
8
21
5
21
1
21
1
210/80
130
5
1
6 Petras Bartušis  
7
21
6
21
9
21
8
21
4
21
22
20
3
21
12
21
18
21
1
21
1
21
91/230
-139
0
6

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Tautvydas Liorančas  
21
5
21
7
21
18
21
14
21
2
21
3
21
6
21
6
168/61
107
4
1
2 Michailas Golubevas  
5
21
7
21
5
21
8
21
21
8
21
9
14
21
5
21
86/143
-57
1
4
3 Arnas Kučinskas  
18
21
14
21
21
5
21
8
21
3
21
5
21
14
21
10
158/87
71
3
2
4 Audrius Dapkus  
2
21
3
21
8
21
9
21
3
21
5
21
5
21
18
21
53/168
-115
0
5
5 Lukas Genutis  
6
21
6
21
21
14
21
5
14
21
10
21
21
5
21
18
120/126
-6
2
3



 
   1-a vieta
 2    Tautvydas Liorančas  
 T.Liorančas
 9    Martynas Atkočaitis   21:9  21:10
   



 
   3-a vieta
 3    Simonas Jocys  
 A.Kučinskas
 6    Arnas Kučinskas   21:11  21:12
   



 
   5-a vieta
 1    Laurynas Sparnauskis  
 L.Sparnauskis
 10  Lukas Genutis   21:18  20:22  25:23
   



 
   7-a vieta
 4    Michailas Golubevas  
 G.Bernotas
 7    Gytis Bernotas   21:16  21:11
   



 
   9-a vieta
 5    Renaldas Šileris  
 R.Šileris
 8    Audrius Dapkus   21:8  21:11
   



 
   11-a vieta
 11  Petras Bartušis  
 P.Bartušis
 12     ->
   



 
   13-a vieta
       
        
   



 
   15-a vieta
       
        
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    MX  
     Suaug D    MD  
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.