Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas) , Data: 2017-12-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 30, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02  
 1   Saulius Pipynė    Dėl 1-16 vietos        
 S.Pipynė        
 32       ->        
  [168] 18:30    S.Pipynė      
 17   Aurimas Meškinis      21:10  21:10 [16']      
[142] 17:10    A.Meškinis        
 16   Simas Skurdauskas    11:21  21:18  21:18 [31']        
    [189] 19:45   S.Pipynė    
 9   Aliaksandr Karpovich        21:15  21:10 [26']    
[143] 17:10    R.Kavaliauskas        
 24   Ramūnas Kavaliauskas    21:10  21:15 [17']        
  [169] 18:55    R.Kavaliauskas      
 25   Vytautas Trakimas      21:15  21:17 [19']      
[144] 17:10    A.Valantiejus        
 8   Andrius Valantiejus    21:12  21:15 [16']        
      [203] 20:40    S.Pipynė  
 5   Aurelijus Umantas          21:15  21:18 [27']  
[145] 17:35    A.Montrimas        
 28   Andrius Montrimas    17:21  21:16  21:16 [35']        
  [170] 18:55    M.Noreika      
 21   Mindaugas Danys      10:21  21:8  21:12 [24']      
[146] 17:35    M.Noreika        
 12   Mamertas Noreika    21:16  21:18 [18']        
    [190] 19:45    M.Palubinskas    
 13   Jonas Bartkus        21:19  21:16 [19']    
[147] 17:35   H.Singh        
 20   Harmeet Singh    21:16  16:21  22:20 [42']        
  [171] 18:55    M.Palubinskas      
 29   Kiryl Ashurkevich      21:16  21:11 [18']      
[148] 17:35    M.Palubinskas        
 4   Mantas Palubinskas    21:17  21:16 [18']         1-a vieta
        [217] 21:30    S.Pipynė
 3   Šarūnas Stumbra            21:18  21:14 [23']
[149] 17:35    Š.Stumbra        
 30   Maxim Larenka    21:8  21:11 [14']        
  [172] 18:55    Š.Stumbra      
 19   Vaidas Korolkovas      21:14  21:14 [17']      
[150] 17:35    D.Čekanauskas        
 14   Deimantas Čekanauskas    21:18  21:18 [18']        
    [191] 19:45    P.Palubinskas    
 11   Anant Thapliyal        19:21  21:17  21:17 [39']    
[151] 17:35    A.Thapliyal        
 22   Martynas Povilaitis    21:9  21:18 [19']        
  [173] 18:55    P.Palubinskas      
 27   Gediminas Kareiva      16:21  21:14  21:17 [26']      
[152] 17:35    P.Palubinskas        
 6   Povilas Palubinskas    21:18  21:8 [17']        
      [204] 20:40    P.Palubinskas  
 7   Tomas Petrošius          21:19  16:21  21:14 [29']  
[153] 18:00    L.Solanki        
 26   Lokendra Solanki    21:14  18:21  21:18 [30']        
  [174] 18:55    D.Juodsnukis      
 23   Egidijus Merkevičius      13:21  22:20  21:13 [34']      
[154] 18:00    D.Juodsnukis        
 10   Dalius Juodsnukis    21:12  21:17 [16']        
    [192] 19:45   T.Supronas    
 15   Jonas Ožalas        21:11  21:11 [22']    
[155] 18:00    J.Ožalas        
 18   Artiom Nikitin    15:21  21:11  21:17 [26']      M.Palubinskas   3-a vieta
  [175] 18:55    T.Supronas   [218] 21:30    M.Palubinskas
 31         21:15  22:20 [21']    T.Supronas   21:11  21:12 [20']
 T.Supronas        
 2   Tadas Supronas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Kavaliauskas    
      [205] 20:40    M.Noreika  
       M.Noreika   ->   5-a vieta
        [219] 21:30    Š.Stumbra
       Š.Stumbra     21:15  12:21  24:22 [40']
      [206] 20:40    Š.Stumbra  
       D.Juodsnukis   22:20  22:20 [25']  
           
           
         R.Kavaliauskas   7-a vieta
       
         D.Juodsnukis   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Meškinis      
    [193] 20:10    A.Meškinis    
     A.Valantiejus   21:13  21:18 [21']    
      [207] 20:40    A.Montrimas  
     A.Montrimas     21:13  21:19 [21']  
    [194] 20:10    A.Montrimas    
     H.Singh   21:11  21:17 [20']     9-a vieta
        [221] 21:30    A.Thapliyal
     D.Čekanauskas       21:19  21:13 [18']
    [195] 20:10    A.Thapliyal    
     A.Thapliyal   21:16  21:13 [16']    
      [208] 20:40    A.Thapliyal  
     L.Solanki     21:19  12:21  21:16 [29']  
    [196] 20:10    L.Solanki    
     J.Ožalas   17:21  22:20  21:12 [32']    
           
         A.Meškinis   11-a vieta
       
         L.Solanki   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Valantiejus    
      [209] 21:05    H.Singh  
       H.Singh   ->   13-a vieta
        [220] 21:30   D.Čekanauskas
       D.Čekanauskas     18:21  21:10  21:9 [36']
      [210] 21:05    D.Čekanauskas  
       J.Ožalas   ->  
           
           
         A.Valantiejus   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      J.Ožalas   ->
         
   S.Skurdauskas      
   S.Skurdauskas   ->      
    [197] 20:10    A.Karpovich    
   A.Karpovich     21:12  23:21 [17']    
  [176] 18:55   A.Karpovich      
   V.Trakimas   22:20  21:15 [25']      
      [211] 21:05    A.Karpovich  
   A.Umantas       21:8  21:9 [16']  
  [177] 19:20    A.Umantas      
   M.Danys   21:15  21:9 [20']      
    [198] 20:10   A.Umantas    
   J.Bartkus     21:16  21:18 [33']    
  [178] 19:20    J.Bartkus      
   K.Ashurkevich   22:20  21:10 [17']       17-a vieta
        [222] 21:30    T.Petrošius
   M.Larenka         21:17  21:15 [18']
  [179] 19:20    V.Korolkovas      
   V.Korolkovas   21:19  21:23  21:11 [35']      
    [199] 20:10    V.Korolkovas    
   M.Povilaitis     21:14  21:5 [23']    
  [180] 19:20    M.Povilaitis      
   G.Kareiva   21:13  21:14 [21']      
      [212] 21:05    T.Petrošius  
   T.Petrošius       21:17  21:12 [19']  
  [181] 19:20    T.Petrošius      
   E.Merkevičius   21:14  15:21  23:21 [24']      
    [200] 20:10    T.Petrošius    
   A.Nikitin     21:18  21:14 [15']    
   A.Nikitin      
    ->    A.Umantas   19-a vieta
       
         V.Korolkovas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       S.Skurdauskas    
      [213] 21:05    S.Skurdauskas  
       J.Bartkus   19:21  24:22  22:20 [31']   21-a vieta
       
       M.Povilaitis     ->
      [214] 21:05    A.Nikitin  
       A.Nikitin   21:13  21:19 [21']  
           
           
         J.Bartkus   23-a vieta
       
         M.Povilaitis   ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     V.Trakimas    
     V.Trakimas   ->    
      [215] 21:05    V.Trakimas  
     M.Danys     21:16  21:17 [15']  
    [201] 20:40    M.Danys    
     K.Ashurkevich   ->     25-a vieta
       
     M.Larenka       ->
    [202] 20:40    M.Larenka    
     G.Kareiva   21:12  11:21  23:21 [34']    
      [216] 21:05    M.Larenka  
     E.Merkevičius     ->  
     E.Merkevičius    
      ->    
           
         M.Danys   27-a vieta
       
         E.Merkevičius   ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       K.Ashurkevich  
       K.Ashurkevich   ->   29-a vieta
       
       G.Kareiva     ->
       G.Kareiva  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
☼ PBL [SE7.EP8]
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-05-28 10:00 2020-05-31 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Trečias NEmeluoja
2020-05-30 10:00 2020-05-30 22:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.