Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (N3), Data: 2018-12-15, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-15 2018-12-15 2018-12-15 2018-12-15  
 1   Mykolas Grytė    Dėl 1-8 vietos      
[20] 10:40    M.Grytė      
 16   Domantas Gališanskas    21:2  21:1 [10']      
  [43] 11:45    B.Kamantauskas    
 9   Simonas Duoba      21:10  15:21  22:20 [29']    
[21] 10:40    B.Kamantauskas      
 8   Benediktas Kamantauskas    20:22  21:15  21:17 [33']      
    [67] 13:00    E.Jonkus  
 5   Emilis Jonkus        21:14  18:21  21:10 [27']  
[22] 10:40    E.Jonkus      
 12   Jokūbas Kazlauskas    21:5  21:5 [11']      
  [44] 11:45    E.Jonkus    
 13   Jonas Venckus      18:21  21:18  21:7 [34']    
[23] 10:40    T.Žibūda      
 4   Titas Žibūda    21:11  21:4 [15']       1-a vieta
      [90] 14:10    E.Jonkus
 3   Mantas Šatkauskas          23:21  11:21  21:17 [28']
[24] 10:40    M.Šatkauskas      
 14   Aistis Baltakis    21:8  21:2 [12']      
  [45] 11:45    M.Šatkauskas    
 11   Jurgis Jatulis      21:11  21:11 [13']    
[25] 11:00    J.Jatulis      
 6   Pijus Kovas    21:17  21:14 [18']      
    [68] 13:00    D.Daugėla  
 7   Rojus Ivanauskas        10:21  22:20  21:19 [29']  
[26] 11:00    R.Ivanauskas      
 10   Benas Bačkaitis    21:12  21:19 [18']      
  [46] 11:45    D.Daugėla    
 15   Pijus Povilonis      21:16  21:5 [15']    
[27] 11:00    D.Daugėla      
 2   Domas Daugėla    21:8  21:8 [13']    B.Kamantauskas   3-a vieta
      [91] 14:10    M.Šatkauskas
       M.Šatkauskas   23:21  21:17 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Grytė    
    [69] 13:00    M.Grytė  
     T.Žibūda   21:17  21:14 [21']   5-a vieta
      [92] 14:10    M.Grytė
     J.Jatulis     12:21  21:13  21:18 [28']
    [70] 13:00    R.Ivanauskas  
     R.Ivanauskas   21:17  21:16 [20']  
         
         
       T.Žibūda   7-a vieta
      [93] 14:10    T.Žibūda
       J.Jatulis   21:3  21:6 [11']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   D.Gališanskas      
  [47] 11:45    S.Duoba    
   S.Duoba   21:10  21:14 [18']    
    [71] 13:00    S.Duoba  
   J.Kazlauskas     21:8  21:10 [14']  
  [48] 11:45    J.Venckus    
   J.Venckus   22:20  16:21  21:14 [32']     9-a vieta
      [94] 14:10    S.Duoba
   A.Baltakis       24:22  14:21  21:8 [29']
  [49] 12:10    P.Kovas    
   P.Kovas   21:14  21:9 [15']    
    [72] 13:00    P.Kovas  
   B.Bačkaitis     21:12  21:7 [14']  
  [50] 12:10    B.Bačkaitis    
   P.Povilonis   21:11  21:6 [15']    
         
       J.Venckus   11-a vieta
      [95] 14:10    B.Bačkaitis
       B.Bačkaitis   21:17  20:22  21:11 [27']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     D.Gališanskas    
    [73] 13:25    J.Kazlauskas  
     J.Kazlauskas   22:20  21:17 [18']   13-a vieta
      [96] 14:10    J.Kazlauskas
     A.Baltakis     21:10  23:21 [17']
    [74] 13:25    A.Baltakis  
     P.Povilonis   21:16  21:16 [20']  
         
         
       D.Gališanskas   15-a vieta
      [97] 14:35    D.Gališanskas
       P.Povilonis   21:17  16:21  22:20 [37']
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 92 93 
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 09:30 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A grupė)
2019-03-09 10:30 2019-03-09 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.