Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (N3), Data: 2018-12-15, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-15 2018-12-15 2018-12-15 2018-12-15  
 1   Mykolas Grytė    Dėl 1-8 vietos      
[20] 10:40    M.Grytė      
 16   Domantas Gališanskas    21:2  21:1 [10']      
  [43] 11:45    B.Kamantauskas    
 9   Simonas Duoba      21:10  15:21  22:20 [29']    
[21] 10:40    B.Kamantauskas      
 8   Benediktas Kamantauskas    20:22  21:15  21:17 [33']      
    [67] 13:00    E.Jonkus  
 5   Emilis Jonkus        21:14  18:21  21:10 [27']  
[22] 10:40    E.Jonkus      
 12   Jokūbas Kazlauskas    21:5  21:5 [11']      
  [44] 11:45    E.Jonkus    
 13   Jonas Venckus      18:21  21:18  21:7 [34']    
[23] 10:40    T.Žibūda      
 4   Titas Žibūda    21:11  21:4 [15']       1-a vieta
      [90] 14:10    E.Jonkus
 3   Mantas Šatkauskas          23:21  11:21  21:17 [28']
[24] 10:40    M.Šatkauskas      
 14   Aistis Baltakis    21:8  21:2 [12']      
  [45] 11:45    M.Šatkauskas    
 11   Jurgis Jatulis      21:11  21:11 [13']    
[25] 11:00    J.Jatulis      
 6   Pijus Kovas    21:17  21:14 [18']      
    [68] 13:00    D.Daugėla  
 7   Rojus Ivanauskas        10:21  22:20  21:19 [29']  
[26] 11:00    R.Ivanauskas      
 10   Benas Bačkaitis    21:12  21:19 [18']      
  [46] 11:45    D.Daugėla    
 15   Pijus Povilonis      21:16  21:5 [15']    
[27] 11:00    D.Daugėla      
 2   Domas Daugėla    21:8  21:8 [13']    B.Kamantauskas   3-a vieta
      [91] 14:10    M.Šatkauskas
       M.Šatkauskas   23:21  21:17 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Grytė    
    [69] 13:00    M.Grytė  
     T.Žibūda   21:17  21:14 [21']   5-a vieta
      [92] 14:10    M.Grytė
     J.Jatulis     12:21  21:13  21:18 [28']
    [70] 13:00    R.Ivanauskas  
     R.Ivanauskas   21:17  21:16 [20']  
         
         
       T.Žibūda   7-a vieta
      [93] 14:10    T.Žibūda
       J.Jatulis   21:3  21:6 [11']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   D.Gališanskas      
  [47] 11:45    S.Duoba    
   S.Duoba   21:10  21:14 [18']    
    [71] 13:00    S.Duoba  
   J.Kazlauskas     21:8  21:10 [14']  
  [48] 11:45    J.Venckus    
   J.Venckus   22:20  16:21  21:14 [32']     9-a vieta
      [94] 14:10    S.Duoba
   A.Baltakis       24:22  14:21  21:8 [29']
  [49] 12:10    P.Kovas    
   P.Kovas   21:14  21:9 [15']    
    [72] 13:00    P.Kovas  
   B.Bačkaitis     21:12  21:7 [14']  
  [50] 12:10    B.Bačkaitis    
   P.Povilonis   21:11  21:6 [15']    
         
       J.Venckus   11-a vieta
      [95] 14:10    B.Bačkaitis
       B.Bačkaitis   21:17  20:22  21:11 [27']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     D.Gališanskas    
    [73] 13:25    J.Kazlauskas  
     J.Kazlauskas   22:20  21:17 [18']   13-a vieta
      [96] 14:10    J.Kazlauskas
     A.Baltakis     21:10  23:21 [17']
    [74] 13:25    A.Baltakis  
     P.Povilonis   21:16  21:16 [20']  
         
         
       D.Gališanskas   15-a vieta
      [97] 14:35    D.Gališanskas
       P.Povilonis   21:17  16:21  22:20 [37']
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 90 91 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2019-01-26 09:30 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.