Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International, Data: 2018-12-07, Vieta: Nenustatyta, . A.Le Coq Sport Hall, Tartu  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 47, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-07 2018-12-07 2018-12-08 2018-12-08 2018-12-08 2018-12-09  
 1   Egor Borisov 
 Mariia Golubeva 
  Dėl 1-32 vietos          
 E.Borisov, M.Golubeva          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [137] 17:00    E.Borisov, M.Golubeva        
 33   Igor Pushkarev 
 Sofia Artamonova 
    21:14  21:19 [23']        
[1] 09:00    A.Leroy, A.Ortuno          
 32   Alfred Leroy 
 Andrea Ortuno 
  19:21  21:11  21:18 [33']     Dėl 1-8 vietos      
    [203] 09:00    E.Borisov, M.Golubeva      
 17   Nathan Moore 
 Holly Williams 
      21:15  21:23  21:17 [47']      
 N.Moore, H.Williams          
 48       ->          
  [138] 17:00    N.Moore, H.Williams        
 49   Rasmus Hommelgaard 
 Hannah Berge 
    21:10  21:11 [19']        
[2] 09:00    R.Hommelgaard, H.Berge          
 16   Martin Zuazola 
 Maria Otegui 
  21:17  21:17 [22']       Dėl 1-4 vietos    
      [279] 15:00    E.Borisov, M.Golubeva    
 9   Ilya Kim 
 Alisa Shvetcova 
        21:14  21:18 [26']    
 I.Kim, A.Shvetcova          
 56       ->          
  [123] 16:00    I.Kim, A.Shvetcova        
 41   Mamertas Noreika 
 Gabija Mockutė 
    21:14  21:10 [16']        
[3] 09:00    A.Antropov, E.Kazantseva          
 24   Andrey Antropov 
 Ekaterina Kazantseva 
  21:17  21:13 [17']          
    [204] 09:00    I.Kim, A.Shvetcova      
 25   Bene Benjamin Kiss 
 Panna Pytel 
      21:17  21:8 [21']      
 B.Kiss, P.Pytel          
 40       ->          
  [124] 16:00    W.Atkin, L.Curtin        
 57   Marc Graham 
 Jodie Black 
    21:13  21:6 [18']        
[4] 09:00    W.Atkin, L.Curtin          
 8   William Atkin 
 Lisa Curtin 
  17:21  21:5  21:17 [36']         Dėl 1-2 vietos  
        [321] 18:00    E.Borisov, M.Golubeva  
 5   Kirill Bunkov 
 Alena Iakovleva 
          21:15  11:21  21:11 [34']  
 K.Bunkov, A.Iakovleva          
 60       ->          
  [129] 16:30    K.Bunkov, A.Iakovleva        
 37   Gustavs Brečs 
 Arina Babre 
    21:14  20:22  21:13 [32']        
[9] 09:25    T.Kilk, C.Kruus          
 28   Tauri Kilk 
 Catlyn Kruus 
  21:3  21:11 [13']          
    [205] 09:00    K.Bunkov, A.Iakovleva      
 21   Alens Zandovskis 
 Marta Brengule 
      16:21  21:13  21:14 [43']      
 A.Zandovskis, M.Brengule          
 44       ->          
  [134] 17:00    V.Mottet, N.Polito        
 53   Valentin Mottet 
 Nina Polito 
    21:13  21:14 [24']        
[10] 09:25    V.Mottet, N.Polito          
 12   Anton Berik 
 Emili Parsim 
  21:13  21:5 [22']          
      [280] 15:00    K.Bunkov, A.Iakovleva    
 13   Aliaksandr Aliaksandrovich 
 Veranika Tarusava 
        21:18  21:13 [22']    
 A.Aliaksandrovich, V.Tarusava          
 52       ->          
  [135] 17:00    A.Aliaksandrovich, V.Tarusava        
 45   Yannick Feltes 
 Leda Dominić 
    21:11  21:19 [23']        
[11] 09:25    D.Shevchuk, M.Kholodna          
 20   Danylo Shevchuk 
 Mariia Kholodna 
  21:17  21:14 [21']          
    [206] 09:00    M.Kartashov, E.Nesterenko      
 29   Pauls Rozenvalds 
 Annija Rulle-Titava 
      21:13  14:21  21:9 [30']      
 P.Rozenvalds, A.Rulle-Titava          
 36       ->          
  [136] 17:00    M.Kartashov, E.Nesterenko        
 61   Mikhail Kartashov 
 Ekaterina Nesterenko 
    21:12  21:8 [17']        
[12] 09:25    M.Kartashov, E.Nesterenko          
 4   Erik Li  
 Heidi Puro 
  21:14  21:16 [20']           1-a vieta
          [340] 10:00    L.Barinov, A.Boiarun
 3   Emilien Morin 
 Carla Martinez 
            21:14  21:11 [22']
[17] 09:50    E.Morin, C.Martinez          
 62   Rannar Zirk 
 Liisbet Sugasepp 
  21:16  23:21 [22']          
  [130] 16:30    E.Morin, C.Martinez        
 35         21:19  13:21  22:20 [34']        
 J.Taylor, E.Van Leeuwen          
 30   Jack Taylor 
 Estelle Van Leeuwen 
  ->          
    [211] 09:30    E.Morin, C.Martinez      
 19   Aleksey Molochaev 
 Olga Sokolova 
      17:21  21:11  21:19 [35']      
09:50   A.Molochaev, O.Sokolova          
 46       ->          
  [139] 17:00    A.Molochaev, O.Sokolova        
 51         21:19  21:16 [26']        
 D.Dubovenko, A.Kirillova          
 14   Daniil Dubovenko 
 Anna Kirillova 
  ->          
      [281] 15:00    J.Fernandez, L.Rodriguez    
 11   Daniil Fatkin 
 Alena Koroleva 
        21:8  21:19 [19']    
[18] 09:50    D.Fatkin, A.Koroleva          
 54   Oskar Männik 
 Johanna Violet Meier 
  21:12  21:8 [14']          
  [140] 17:00    D.Fatkin, A.Koroleva        
 43         21:9  21:17 [15']        
 D.Nikulin, V.Grigoreva          
 22   Denis Nikulin 
 Victoriia Grigoreva 
  ->          
    [212] 09:30    J.Fernandez, L.Rodriguez      
 27   Denis Panfilov 
 Maria Lezzhova 
      22:20  22:20 [23']      
[19] 09:50    D.Panfilov, M.Lezzhova          
 38   Davis Strazdins 
 Anna Kupca 
  21:12  21:9 [17']          
  [141] 17:00    J.Fernandez, L.Rodriguez        
 59         21:19  21:18 [23']        
 J.Fernandez, L.Rodriguez          
 6   Jacobo Fernandez 
 Lucia Rodriguez 
  ->          
        [322] 18:00    L.Barinov, A.Boiarun  
 7   Aleksandr Gurianov 
 Vasilisa Kuznetcova 
          21:6  21:13 [18']  
[24] 10:15    V.Yakovlev, P.Tkach          
 58   Viacheslav Yakovlev 
 Polina Tkach 
  ->          
  [131] 16:30    V.Yakovlev, P.Tkach        
 39         21:13  21:18 [21']        
 U.Kryvasheyeu, A.Vasileuskaya          
 26   Uladzimir Kryvasheyeu 
 Aliaksandra Vasileuskaya 
  ->          
    [213] 09:30    M.Ogloblin, E.Malkova      
 23   Bastien Chailloux 
 Auriane Mathieu 
      21:18  21:16 [24']      
[25] 10:15    B.Chailloux, A.Mathieu          
 42   Toby Leung 
 Kiara Henry 
  18:21  21:9  21:8 [29']          
  [132] 16:30    M.Ogloblin, E.Malkova        
 55         22:20  12:21  21:19 [44']        
 M.Ogloblin, E.Malkova          
 10   Maksim Ogloblin 
 Elizaveta Malkova 
  ->          
      [282] 15:00    L.Barinov, A.Boiarun    
 15   Gergely Szita 
 Anna Bereczkei 
        21:8  21:14 [22']    
[26] 10:15    V.Dobychkin, S.Doroshenko          
 50   Vladislav Dobychkin 
 Sofiia Doroshenko 
  21:8  21:13 [18']        K.Bunkov, A.Iakovleva   3-a vieta
  [142] 17:30    V.Dobychkin, S.Doroshenko    
 47         21:14  21:12 [21']      J.Fernandez, L.Rodriguez   ->
 J.Kuoppala, N.Nokkala          
 18   Juuso Kuoppala 
 Noora Nokkala 
  ->          
    [214] 09:30    L.Barinov, A.Boiarun      
 31   Jerome Pauquet 
 Kim Schmidt 
      21:8  21:11 [19']      
[27] 10:15    J.Pauquet, K.Schmidt          
 34   Simas Klioštoraitis 
 Urtė Rakštytė 
  21:16  21:19 [20']          
  [143] 17:30    L.Barinov, A.Boiarun        
 63         21:6  21:5 [14']        
 L.Barinov, A.Boiarun          
 2   Lev Barinov 
 Anastasiia Boiarun 
  ->       Dėl 5-8 vietos    
         I.Kim, A.Shvetcova    
         
         M.Kartashov, E.Nesterenko   ->   5-a vieta
         
         E.Morin, C.Martinez     ->
         
         M.Ogloblin, E.Malkova   ->  
             
             
            7-a vieta
         
            ->
        Dėl 9-16 vietos      
       N.Moore, H.Williams      
         
       W.Atkin, L.Curtin   ->    
         
       V.Mottet, N.Polito     ->  
         
       A.Aliaksandrovich, V.Tarusava   ->     9-a vieta
         
       A.Molochaev, O.Sokolova       ->
         
       D.Fatkin, A.Koroleva   ->    
         
       V.Yakovlev, P.Tkach     ->  
         
       V.Dobychkin, S.Doroshenko   ->    
             
            11-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
           
         
          ->   13-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     A.Leroy, A.Ortuno        
         
     R.Hommelgaard, H.Berge   ->      
         
     A.Antropov, E.Kazantseva     ->    
         
     B.Kiss, P.Pytel   ->      
         
     T.Kilk, C.Kruus       ->  
         
     A.Zandovskis, M.Brengule   ->      
         
     D.Shevchuk, M.Kholodna     ->    
         
     P.Rozenvalds, A.Rulle-Titava   ->       17-a vieta
         
     J.Taylor, E.Van Leeuwen         ->
         
     D.Dubovenko, A.Kirillova   ->      
         
     D.Nikulin, V.Grigoreva     ->    
         
     D.Panfilov, M.Lezzhova   ->      
         
     U.Kryvasheyeu, A.Vasileuskaya       ->  
         
     B.Chailloux, A.Mathieu   ->      
         
     J.Kuoppala, N.Nokkala     ->    
         
     J.Pauquet, K.Schmidt   ->     19-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
           
         
          ->   21-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     25-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
         
   I.Pushkarev, S.Artamonova   ->        
         
      ->      
         
   M.Zuazola, M.Otegui   ->        
         
        ->    
         
   M.Noreika, G.Mockutė   ->        
         
      ->      
         
   M.Graham, J.Black   ->        
         
          ->  
         
   G.Brečs, A.Babre   ->        
         
      ->      
         
   A.Berik, E.Parsim   ->        
         
        ->    
         
   Y.Feltes, L.Dominić   ->        
         
      ->      
         
   E.Li , H.Puro   ->         33-a vieta
         
   R.Zirk, L.Sugasepp           ->
         
    ->        
         
      ->      
         
    ->        
         
   O.Männik, J.Meier       ->    
         
    ->        
         
   D.Strazdins, A.Kupca     ->      
         
    ->        
         
   A.Gurianov, V.Kuznetcova         ->  
         
    ->        
         
   T.Leung, K.Henry     ->      
         
    ->        
         
   G.Szita, A.Bereczkei       ->    
         
    ->       35-a vieta
     
   S.Klioštoraitis, U.Rakštytė     ->     ->
         
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 90 91 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2019-01-26 09:30 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.