Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (4 Etapas), Data: 2018-12-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-29 2018-12-29 2018-12-29 2018-12-29  
 1   Vaidas Razbadauskas 
 Donatas Juršys 
  Dėl 1-8 vietos      
[108] 16:25    V.Razbadauskas, D.Juršys      
 16   Virgilijus Pupeikis 
 Arūnas Kunigėlis 
  21:7  21:15 [14']      
  [118] 16:55    V.Razbadauskas, D.Juršys    
 9   Albinas Zakarauskas 
 Gediminas Jauniškis 
    21:8  21:12 [15']    
[109] 16:25    A.Zakarauskas, G.Jauniškis      
 8   Augustas Masevičius 
 Raimundas Masevičius 
  13:21  21:11  21:9 [24']      
    [131] 17:55    R.Ražanauskas, L.Fiodorovas  
 5   Aidas Stalmokas 
 Artūras Surgutanovas 
      21:19  21:8 [17']  
[110] 16:25    A.Stalmokas, A.Surgutanovas      
 12   Liucijus Vaidas Vilkišius 
 Rimas Sinius 
  21:13  21:15 [18']      
  [119] 16:55    R.Ražanauskas, L.Fiodorovas    
 13   Vitalijus Šalunovas 
 Kęstutis Kučinskas 
    21:13  21:14 [19']    
[111] 16:25    R.Ražanauskas, L.Fiodorovas      
 4   Ramūnas Ražanauskas 
 Laimis Fiodorovas 
  21:10  21:12 [16']       1-a vieta
      [143] 18:25    D.Mazėtis, M.Puchovičius
 3   Pranas Varaneckas 
 Simas Malakauskas 
        22:20  21:19 [22']
[112] 16:25    A.Pečiboršč, R.Kubilius      
 14   Augustas Pečiboršč 
 Rokas Kubilius 
  21:8  21:14 [14']      
  [120] 16:55    J.Šmakov, R.Kulieša    
 11   Jurij Šmakov 
 Romas Kulieša 
    9:21  21:11  21:19 [27']    
[113] 16:25    J.Šmakov, R.Kulieša      
 6   Vytautas Česonis 
 Marius Puškorius 
  21:17  21:10 [18']      
    [132] 17:55    D.Mazėtis, M.Puchovičius  
 7   Aurelijus Andreliūnas 
 Paulius Vaišneideris 
      21:18  21:11 [19']  
[114] 16:25    A.Andreliūnas, P.Vaišneideris      
 10   Aidas Indriošius 
 Audrius Butkus 
  21:13  21:15 [17']      
  [121] 16:55    D.Mazėtis, M.Puchovičius    
 15   Arūnas Kuginys 
 Martynas Didžbalis 
    21:15  21:12 [19']    
[115] 16:55    D.Mazėtis, M.Puchovičius      
 2   Dainius Mazėtis 
 Martynas Puchovičius 
  21:18  21:17 [18']    V.Razbadauskas, D.Juršys   3-a vieta
      [144] 18:25    J.Šmakov, R.Kulieša
       J.Šmakov, R.Kulieša   18:21  21:19  21:16 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Zakarauskas, G.Jauniškis    
    [133] 17:55    A.Stalmokas, A.Surgutanovas  
     A.Stalmokas, A.Surgutanovas   21:18  18:21  21:8 [31']   5-a vieta
      [145] 18:25    A.Pečiboršč, R.Kubilius
     A.Pečiboršč, R.Kubilius     21:10  14:21  21:12 [26']
    [134] 17:55    A.Pečiboršč, R.Kubilius  
     A.Andreliūnas, P.Vaišneideris   21:14  21:15 [18']  
         
         
       A.Zakarauskas, G.Jauniškis   7-a vieta
      [146] 18:25    A.Zakarauskas, G.Jauniškis
       A.Andreliūnas, P.Vaišneideris   17:21  21:18  21:17 [33']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   V.Pupeikis, A.Kunigėlis      
  [122] 16:55    V.Pupeikis, A.Kunigėlis    
   A.Masevičius, R.Masevičius   20:22  21:19  21:19 [38']    
    [135] 17:55    L.Vilkišius, R.Sinius  
   L.Vilkišius, R.Sinius     16:21  21:15  21:13 [28']  
  [123] 17:25    L.Vilkišius, R.Sinius    
   V.Šalunovas, K.Kučinskas   21:15  21:11 [17']     9-a vieta
      [147] 18:55    L.Vilkišius, R.Sinius
   P.Varaneckas, S.Malakauskas       12:21  21:19  21:15 [29']
  [124] 17:25    P.Varaneckas, S.Malakauskas    
   V.Česonis, M.Puškorius   21:13  21:19 [18']    
    [136] 17:55    A.Indriošius, A.Butkus  
   A.Indriošius, A.Butkus     21:18  21:19 [20']  
  [125] 17:25   A.Indriošius, A.Butkus    
   A.Kuginys, M.Didžbalis   21:18  21:9 [25']    
         
       V.Pupeikis, A.Kunigėlis   11-a vieta
      [148] 18:55    P.Varaneckas, S.Malakauskas
       P.Varaneckas, S.Malakauskas   21:10  21:14 [15']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Masevičius, R.Masevičius    
    [137] 17:55   A.Masevičius, R.Masevičius  
     V.Šalunovas, K.Kučinskas   21:0   13-a vieta
      [149] 18:55    A.Kuginys, M.Didžbalis
     V.Česonis, M.Puškorius     21:12  21:17 [18']
    [138] 17:55   A.Kuginys, M.Didžbalis  
     A.Kuginys, M.Didžbalis   16:21  23:21  22:20 [39']  
         
         
       V.Šalunovas, K.Kučinskas   15-a vieta
      [150] 18:55   V.Česonis, M.Puškorius
       V.Česonis, M.Puškorius   21:0
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 95 96 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.