Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras, Data: 2018-12-15, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-15 2018-12-15 2018-12-15 2018-12-15  
 1   Edmundas Petrošius 
 Gintautas Šiaučiūnas 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Petrošius, G.Šiaučiūnas      
 16       ->      
  [66] 14:40   D.Paulauskas, L.Bečalis    
 9   Dominykas Paulauskas 
 Laimonas Bečalis 
    16:21  21:18  21:16 [33']    
[50] 13:00   D.Paulauskas, L.Bečalis      
 8   Audrius Butkus 
 Darius Likas 
  21:16  21:12 [24']      
    [81] 16:00   L.Braknys, L.Fiodorovas  
 5   Laimonas Braknys 
 Laimis Fiodorovas 
      21:12  21:14 [25']  
[51] 13:25   L.Braknys, L.Fiodorovas      
 12   Martynas Jonkus 
 Tomas Vareika 
  21:10  21:19 [51']      
  [67] 14:40   L.Braknys, L.Fiodorovas    
 13   Paulius Bareika 
 Vidmantas Galiauskas 
    21:8  21:7 [22']    
[52] 13:25   P.Bareika, V.Galiauskas      
 4   Ąžuolas Galiauskas 
 Mantas Smalskis 
  15:21  21:17  21:13 [59']       1-a vieta
      [96] 16:50   M.Kancleris, D.Kubilius
 3   Kęstas Supronas 
 Donatas Varžgalys 
        21:16  21:17 [24']
[53] 13:25   K.Supronas, D.Varžgalys      
 14   Ernestas Jarulaitis 
 Viktoras Pečiulis 
  21:18  21:14 [23']      
  [68] 14:40   M.Kancleris, D.Kubilius    
 11   Mindaugas Kancleris 
 Darius Kubilius 
    19:21  21:8  21:13 [36']    
[54] 13:25   M.Kancleris, D.Kubilius      
 6   Edmundas Mackevičius 
 Paulius Žostautas 
  21:19  21:13 [25']      
    [82] 16:00   M.Kancleris, D.Kubilius  
 7   Vytautas Česonis 
 Ramūnas Ražanauskas 
      21:7  21:12 [19']  
[55] 13:25   R.Banelis, R.Žaldokas      
 10   Raimondas Banelis 
 Rolandas Žaldokas 
  21:13  25:23 [24']      
  [69] 14:40   T.Grigas, R.Stakionis    
 15   Eimantas Liaudanskas 
 Edgaras Paulauskas 
    21:0 [18']    
[56] 13:50   T.Grigas, R.Stakionis      
 2   Tomas Grigas 
 Raimondas Stakionis 
  21:3  21:10 [37']    D.Paulauskas, L.Bečalis   3-a vieta
      [97] 17:15   T.Grigas, R.Stakionis
       T.Grigas, R.Stakionis   21:17  21:19 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Petrošius, G.Šiaučiūnas    
    [83] 16:00   E.Petrošius, G.Šiaučiūnas  
     P.Bareika, V.Galiauskas   21:14  21:13 [24']   5-a vieta
      [98] 17:15   E.Petrošius, G.Šiaučiūnas
     K.Supronas, D.Varžgalys     21:19  21:15 [25']
    [84] 16:00   K.Supronas, D.Varžgalys  
     R.Banelis, R.Žaldokas   21:0  
         
         
       P.Bareika, V.Galiauskas   7-a vieta
      [99] 17:15   P.Bareika, V.Galiauskas
       R.Banelis, R.Žaldokas   21:0 [1']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Butkus, D.Likas    
   A.Butkus, D.Likas   ->    
    [85] 16:00   Ą.Galiauskas, M.Smalskis  
   M.Jonkus, T.Vareika     16:21  21:19  21:19 [36']  
  [70] 14:40   Ą.Galiauskas, M.Smalskis    
   Ą.Galiauskas, M.Smalskis   21:14  21:11 [22']     9-a vieta
      [100] 17:15   E.Mackevičius, P.Žostautas
   E.Jarulaitis, V.Pečiulis       21:7  21:16 [19']
  [71] 15:05   E.Mackevičius, P.Žostautas    
   E.Mackevičius, P.Žostautas   21:11  21:15 [23']    
    [86] 16:25   E.Mackevičius, P.Žostautas  
   V.Česonis, R.Ražanauskas     21:11  21:16 [26']  
  [72] 15:05   V.Česonis, R.Ražanauskas    
   E.Liaudanskas, E.Paulauskas   21:11  21:14 [24']    
         
       A.Butkus, D.Likas   11-a vieta
      [101] 17:15   A.Butkus, D.Likas
       V.Česonis, R.Ražanauskas   17:21  21:13  21:8 [37']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Jonkus, T.Vareika  
     M.Jonkus, T.Vareika   ->   13-a vieta
      [102] 17:45   M.Jonkus, T.Vareika
     E.Jarulaitis, V.Pečiulis     21:0 [4']
    [87] 16:25   E.Liaudanskas, E.Paulauskas  
     E.Liaudanskas, E.Paulauskas   21:0  
         
         
        15-a vieta
       E.Jarulaitis, V.Pečiulis
       E.Jarulaitis, V.Pečiulis   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 90 91 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2019-01-26 09:30 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.