Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N badminton Kids, Data: 2018-11-24, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-24 2018-11-24 2018-11-24  
 1   Taja Leonovič ,   Greta Vedrickaitė   Dėl 1-4 vietų    
 T.Leonovič, G.Vedrickaitė    
 8       ->    
  [80] 16:05   T.Leonovič, G.Vedrickaitė  
 5   Julija Dorelaitytė ,   Viltė Radzevičiūtė      21:13  21:8 [23']  
[68] 15:00   E.Dindaitė, E.Dindaitė    
 4   Elija Dindaitė ,   Elzė Dindaitė    21:12  21:13 [26']    1-a vieta
    [92] 17:05   T.Leonovič, G.Vedrickaitė
 3   Dominyka Norgailaitė ,   Amanda Vaišvilaitė        21:14  21:15 [28']
[69] 15:00   D.Norgailaitė, A.Vaišvilaitė    
 6   Gabija Acutė ,   Vaiva Plieniūtė    21:4  21:8 [23']    
  [81] 16:05   J.Šalnaitė, J.Kavaliauskaitė  
 7         21:15  21:15 [27']  
 J.Šalnaitė, J.Kavaliauskaitė    
 2   Jorūnė Šalnaitė ,   Jorė Kavaliauskaitė    ->    
     
     E.Dindaitė, E.Dindaitė  3-a vieta
  [93] 17:05   D.Norgailaitė, A.Vaišvilaitė
   D.Norgailaitė, A.Vaišvilaitė   21:16  21:9 [22']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   J.Dorelaitytė, V.Radzevičiūtė  
   J.Dorelaitytė, V.Radzevičiūtė   ->  5-a vieta
    [82] 16:05   J.Dorelaitytė, V.Radzevičiūtė
   G.Acutė, V.Plieniūtė     21:0
   G.Acutė, V.Plieniūtė  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 90 91 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2019-01-26 09:30 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.