Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2019-09-28, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28  
 1   Perla Murėnaitė 
 Snežana Poklikajeva 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Murėnaitė, S.Poklikajeva      
 16       ->      
  [76] 15:40    P.Murėnaitė, S.Poklikajeva    
 9   Taja Leonovič 
 Jorūnė Šalnaitė 
    21:12  21:8 [17']    
[64] 14:50    T.Leonovič, J.Šalnaitė      
 8   Kotryna Čyvaitė 
 Milanta Sutkutė 
  21:11  19:21  21:19 [28']      
    [89] 16:30    P.Murėnaitė, S.Poklikajeva  
 5   Lukrecija Bartuškaitė 
 Minija Barauskaitė 
      21:15  21:10 [21']  
 L.Bartuškaitė, M.Barauskaitė      
 12       ->      
  [77] 15:40    S.Borisenko, O.Ščerbakova    
 13         14:21  21:13  21:13 [34']    
 S.Borisenko, O.Ščerbakova      
 4   Signė Borisenko 
 Oresta Ščerbakova 
  ->       1-a vieta
      [185] 09:45    P.Murėnaitė, S.Poklikajeva
 3   Jogailė Kelečiūtė 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
        21:17  21:15 [23']
 J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė      
 14       ->      
  [78] 15:40    K.Anciūtė, M.Lekšaitė    
 11         21:17  21:23  21:14 [40']    
 K.Anciūtė, M.Lekšaitė      
 6   Kristė Anciūtė 
 Milda Lekšaitė 
  ->      
    [90] 16:30    V.Paulauskaitė, M.Sukackaitė  
 7   Atėnė Peleckytė 
 Aina Ralytė 
      21:17  21:11 [21']  
[65] 14:50    A.Peleckytė, A.Ralytė      
 10   Augustė Leimonaitė 
 Greta Vedrickaitė 
  22:20  21:6 [17']      
  [79] 16:05    V.Paulauskaitė, M.Sukackaitė    
 15         21:4  21:6 [13']    
 V.Paulauskaitė, M.Sukackaitė      
 2   Viltė Paulauskaitė 
 Monika Sukackaitė 
  ->    S.Borisenko, O.Ščerbakova   3-a vieta
      [186] 09:45    S.Borisenko, O.Ščerbakova
       K.Anciūtė, M.Lekšaitė   21:13  21:11 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Leonovič, J.Šalnaitė    
    [91] 16:50    T.Leonovič, J.Šalnaitė  
     L.Bartuškaitė, M.Barauskaitė   21:18  21:9 [18']   5-a vieta
      [187] 09:45    J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė
     J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė     21:11  21:15 [16']
    [92] 16:50    J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė  
     A.Peleckytė, A.Ralytė   21:9  21:12 [16']  
         
         
       L.Bartuškaitė, M.Barauskaitė   7-a vieta
      [188] 09:45    A.Peleckytė, A.Ralytė
       A.Peleckytė, A.Ralytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Čyvaitė, M.Sutkutė    
   K.Čyvaitė, M.Sutkutė   ->    
     K.Čyvaitė, M.Sutkutė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [80] 16:05    K.Čyvaitė, M.Sutkutė
        25:27  21:19  21:18 [35']
   .    
    ->    
     A.Leimonaitė, G.Vedrickaitė  
   A.Leimonaitė, G.Vedrickaitė     ->  
   A.Leimonaitė, G.Vedrickaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.