Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2019-09-28, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-11, Vyrų dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Dominik Tankevič 
 Daniel Leonovič 
21
4
21
2
 13'
21
4
21
5
 12'
84/15
69
2
1
2 Paulius Alijošius 
 Jogaila Altaravičius 
4
21
2
21
 13'
14
21
14
21
 19'
34/84
-50
0
3
3 Rokas Daugėla 
 Mykolas Jakštys 
4
21
5
21
 12'
21
14
21
14
 19'
51/70
-19
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Joringis Skirgaila 
 Adomas Mažeika 
21
8
21
10
 15'
42/18
24
1
1
2 Rokas Krūminas 
 Tadas Rimkus 
8
21
10
21
 15'
18/42
-24
0
2



2019-09-29  
   1-a vieta
 1    Dominik Tankevič,  Daniel Leonovič  
[194] 10:15   D.Tankevič, D.Leonovič
 2    Joringis Skirgaila,  Adomas Mažeika   21:8  21:10 [15']
   



2019-09-29  
   3-a vieta
 4    Rokas Krūminas,  Tadas Rimkus  
[195] 10:30   R.Daugėla, M.Jakštys
 5    Rokas Daugėla,  Mykolas Jakštys   21:16  21:10 [17']
   



 
   5-a vieta
 3    Paulius Alijošius,  Jogaila Altaravičius  
 P.Alijošius, J.Altaravičius
 6       ->
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 105 106 
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-16 16:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.