Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2019-09-28, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-11, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-28 2019-09-28  
 1   Daniel Leonovič ,   Nomeda Seniūnaitė   Dėl 1-4 vietų    
 D.Leonovič, N.Seniūnaitė    
 8       ->    
  [104] 17:40    D.Leonovič, N.Seniūnaitė  
 5   Joringis Skirgaila ,   Jorė Kavaliauskaitė      21:11  21:17 [18']  
[93] 16:50    J.Skirgaila, J.Kavaliauskaitė    
 4   Daniel Tankevič ,   Urtė Gatelytė    13:21  21:15  21:18 [30']    1-a vieta
       D.Tankevič, G.Vancevičiūtė
 3   Adomas Mažeika ,   Elzė Dindaitė        21:9  21:4 [14']
[94] 16:50    A.Mažeika, E.Dindaitė    
 6   Rokas Daugėla ,   Mila Leonovič    21:10  21:10 [16']    
  [105] 17:40    D.Tankevič, G.Vancevičiūtė  
 7   Rokas Krūminas ,   Rusnė Vidzėnaitė      21:9  21:7 [15']  
[95] 16:50    D.Tankevič, G.Vancevičiūtė    
 2   Dominik Tankevič ,   Goda Vancevičiūtė    21:5  21:11 [12']    
     
     J.Skirgaila, J.Kavaliauskaitė  3-a vieta
     J.Skirgaila, J.Kavaliauskaitė
   A.Mažeika, E.Dindaitė   21:5  22:20 [20']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   D.Tankevič, U.Gatelytė  
   D.Tankevič, U.Gatelytė   ->  5-a vieta
       D.Tankevič, U.Gatelytė
   R.Daugėla, M.Leonovič     21:17  21:15 [16']
  [106] 17:40    R.Krūminas, R.Vidzėnaitė  
   R.Krūminas, R.Vidzėnaitė   23:21  21:8 [18']  
       
       
     7-a vieta
     R.Daugėla, M.Leonovič
     R.Daugėla, M.Leonovič   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.