Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian International 2019, Data: 2019-06-06, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Carl Christian Mork 
 Solvar Flaten Jorgensen 
  Dėl 1-16 vietos        
 W.Van Der Aar, A.Tirtosentono        
 32   Wessel Van Der Aar 
 Alyssa Tirtosentono 
  12:21  21:15  21:8        
   W.Van Der Aar, A.Tirtosentono      
 17   David Walsh 
 Toni Woods 
    19:21  21:15  21:14      
 D.Walsh, T.Woods        
 16   Ilya Venediktov 
 Mariia Sukhova 
  21:15  21:16        
     W.Van Der Aar, A.Tirtosentono    
 9   Mads Muurholm 
 Amalie Schulz 
      21:14  21:16    
 M.Muurholm, A.Schulz        
 24   Szymon Stokfisz 
 Karolina Szubert 
  21:13  19:21  21:16        
   M.Muurholm, A.Schulz      
 25   Andis Berzinš 
 Arina Babre 
    21:19  21:16      
 W.Trecki, K.Marczak        
 8   Wiktor Trecki 
 Kornelia Marczak 
  21:6  21:12        
       G.Karpov, V.Kozyreva  
 5   Mark Šames 
 Vytautė Fomkinaitė 
        21:19  21:14  
 G.Karpov, V.Kozyreva        
 28   Georgii Karpov 
 Viktoria Kozyreva 
  21:13  21:14        
   G.Karpov, V.Kozyreva      
 21   Oleksandr Chakalov 
 Hrystyna Dzhangobekova 
    21:18  21:11      
 P.Pietryja, D.Kwasnik        
 12   Pawel Pietryja 
 Dominika Kwasnik 
  21:12  21:11        
     G.Karpov, V.Kozyreva    
 13   Daniel Johannesson 
 Sigridur Arnadottir 
      21:14  21:11    
 D.Johannesson, S.Arnadottir        
 20   Adam Mcallister 
 Kate Frost 
  24:22  21:16        
   B.Holtschke, M.Wilson      
 29   Brian Holtschke 
 Miranda Wilson 
    21:14  21:19      
 B.Holtschke, M.Wilson        
 4   Juha Honkanen 
 Linnea Vainula 
  21:13  21:19         1-a vieta
         T.Van Der Lecq, D.Jille
 3   Markus Barth 
 Vera Ellingsen 
          21:14  23:21
 D.Bjornsson, A.Johannsdottir        
 30   David Bjarni Bjornsson 
 Arna Karen Johannsdottir 
  21:16  21:13        
   N.Kirchgeßner, J.Petrikowski      
 19   Ludvig Smith-Meyer 
 Emilia Petersen Norberg 
    20:22  21:14  21:7      
 N.Kirchgeßner, J.Petrikowski        
 14   Niclas Kirchgeßner 
 Jule Petrikowski 
  21:13  21:11        
     T.Van Der Lecq, D.Jille    
 11   Ties Van Der Lecq 
 Debora Jille 
      21:10  21:17    
 T.Van Der Lecq, D.Jille        
 22   Konrad Ploch 
 Laura Bujak 
  21:10  19:21  21:13        
   T.Van Der Lecq, D.Jille      
 27   Danila Gataullin 
 Jenny Rajkumar 
    16:21  21:15  21:13      
 R.Espersen, C.Busch        
 6   Rasmus Espersen 
 Christine Busch 
  21:6  21:10        
       T.Van Der Lecq, D.Jille  
 7   Sturla Flaten Jorgensen 
 Marie Christensen 
        21:16  21:18  
 J.Rudzinski, K.Wladzinska        
 26   Jan Rudzinski 
 Karolina Wladzinska 
  21:18  19:21  21:16        
   P.Smilowski, W.Adamek      
 23   Pawel Smilowski 
 Wiktoria Adamek 
    21:14  21:7      
 P.Smilowski, W.Adamek        
 10   Joachim Anneberg 
 Anne Fuglsang 
  13:21  21:17  21:3        
     P.Smilowski, W.Adamek    
 15   Jere Overmark 
 Elina Niiranen 
      21:16  21:18    
 A.Konakh, K.Silich        
 18   Aliaksei Konakh 
 Kristina Silich 
  21:18  21:11      W.Van Der Aar, A.Tirtosentono   3-a vieta
   D.Bosniuk, Y.Paksyutova  
 31   Danylo Bosniuk 
 Yevgeniya Paksyutova 
    21:11  17:21  21:14    P.Smilowski, W.Adamek   ->
 D.Bosniuk, Y.Paksyutova        
 2   Magnus Christensen 
 Natalie Syvertsen 
  21:19  19:21  21:10     Dėl 5-8 vietos    
       M.Muurholm, A.Schulz    
       
       B.Holtschke, M.Wilson   ->   5-a vieta
       
       N.Kirchgeßner, J.Petrikowski     ->
       
       D.Bosniuk, Y.Paksyutova   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Walsh, T.Woods      
       
     W.Trecki, K.Marczak   ->    
       
     P.Pietryja, D.Kwasnik     ->  
       
     D.Johannesson, S.Arnadottir   ->     9-a vieta
       
     D.Bjornsson, A.Johannsdottir       ->
       
     R.Espersen, C.Busch   ->    
       
     J.Rudzinski, K.Wladzinska     ->  
       
     A.Konakh, K.Silich   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
   C.Mork, S.Jorgensen        
       
   I.Venediktov, M.Sukhova   ->      
       
   S.Stokfisz, K.Szubert     ->    
       
   A.Berzinš, A.Babre   ->      
       
   M.Šames, V.Fomkinaitė       ->  
       
   O.Chakalov, H.Dzhangobekova   ->      
       
   A.Mcallister, K.Frost     ->    
       
   J.Honkanen, L.Vainula   ->       17-a vieta
       
   M.Barth, V.Ellingsen         ->
       
   L.Smith-Meyer, E.Petersen Norberg   ->      
       
   K.Ploch, L.Bujak     ->    
       
   D.Gataullin, J.Rajkumar   ->      
       
   S.Jorgensen, M.Christensen       ->  
       
   J.Anneberg, A.Fuglsang   ->      
       
   J.Overmark, E.Niiranen     ->    
       
   M.Christensen, N.Syvertsen   ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 96 97 
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.