Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es), Data: 2019-03-09, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug E, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09  
 1   Vidmantas Galiauskas 
 Dalia Bogatko 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Galiauskas, D.Bogatko      
 16       ->      
  [9] 10:20   V.Galiauskas, D.Bogatko    
 9   Darius Mačiūnas 
 Jūratė Paškevičienė 
    22:20  21:19 [28']    
[1] 10:00   K.Krūminas, G.Krūminienė      
 8   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  21:17  21:10 [20']      
    [20] 11:10   D.Likas, V.Zonytė  
 5   Darius Likas 
 Viktorija Zonytė 
      21:6  21:13 [20']  
[2] 10:00   D.Likas, V.Zonytė      
 12   Gražvydas Vilčinskas 
 Irma Achalaja 
  21:16  21:8 [20']      
  [10] 10:20   D.Likas, V.Zonytė    
 13   Laurynas Urniežius 
 Monika Būrė 
    21:13  21:6 [20']    
[3] 10:00   L.Urniežius, M.Būrė      
 4   Ridas Andrijauskas 
 Rima Januškienė 
  23:25  21:13  21:19 [37']       1-a vieta
      [31] 12:00   T.Dargis, S.Flaksienė
 3   Tadas Dargis 
 Sigita Flaksienė 
        21:18  23:21 [27']
[4] 10:00   T.Dargis, S.Flaksienė      
 14   Vaidas Šmitas 
 Jūratė Krištaponienė 
  21:13  21:11 [18']      
  [11] 10:20   T.Dargis, S.Flaksienė    
 11   Saulius Noreika 
 Jurita Repšienė 
    21:3  21:17 [21']    
[5] 10:00   S.Noreika, J.Repšienė      
 6   Audrius Butkus 
 Ilona Butkė 
  21:18  22:24  21:16 [35']      
    [21] 11:10   T.Dargis, S.Flaksienė  
 7   Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
      22:20  21:17 [26']  
[6] 10:00   A.Šadauskas, J.Šadauskienė      
 10   Artūras Liutkus 
 Kristina Freimanaitė 
  17:21  21:14  21:19 [30']      
  [12] 10:20   T.Jarutis, J.Pilypaitė    
 15         21:15  21:16 [23']    
 T.Jarutis, J.Pilypaitė      
 2   Tadas Jarutis 
 Jolita Pilypaitė 
  ->    V.Galiauskas, D.Bogatko   3-a vieta
      [32] 12:00   T.Jarutis, J.Pilypaitė
       T.Jarutis, J.Pilypaitė   21:15  17:21  21:16 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Krūminas, G.Krūminienė    
    [22] 11:10   K.Krūminas, G.Krūminienė  
     L.Urniežius, M.Būrė   21:13  21:12 [29']   5-a vieta
      [33] 12:00   S.Noreika, J.Repšienė
     S.Noreika, J.Repšienė     17:21  21:12  21:19 [33']
    [23] 11:10   S.Noreika, J.Repšienė  
     A.Šadauskas, J.Šadauskienė   15:21  21:14  21:17 [38']  
         
         
       L.Urniežius, M.Būrė   7-a vieta
      [34] 12:00   A.Šadauskas, J.Šadauskienė
       A.Šadauskas, J.Šadauskienė   21:12  16:21  21:12 [33']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Mačiūnas, J.Paškevičienė    
   D.Mačiūnas, J.Paškevičienė   ->    
    [24] 11:10   D.Mačiūnas, J.Paškevičienė  
   G.Vilčinskas, I.Achalaja     21:10  21:17 [24']  
  [13] 10:45   G.Vilčinskas, I.Achalaja    
   R.Andrijauskas, R.Januškienė   21:15  15:21  22:20 [39']     9-a vieta
      [35] 12:00   D.Mačiūnas, J.Paškevičienė
   V.Šmitas, J.Krištaponienė       21:17  21:17 [23']
  [14] 10:45   A.Butkus, I.Butkė    
   A.Butkus, I.Butkė   21:23  21:10  21:10 [31']    
    [25] 11:35   A.Butkus, I.Butkė  
   A.Liutkus, K.Freimanaitė     21:17  21:16 [27']  
   A.Liutkus, K.Freimanaitė    
    ->    
         
       G.Vilčinskas, I.Achalaja   11-a vieta
      [36] 12:00   A.Liutkus, K.Freimanaitė
       A.Liutkus, K.Freimanaitė   21:12  17:21  21:11 [30']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Andrijauskas, R.Januškienė  
     R.Andrijauskas, R.Januškienė   ->   13-a vieta
      [26] 11:35   R.Andrijauskas, R.Januškienė
     V.Šmitas, J.Krištaponienė     21:17  10:21  21:13 [33']
     V.Šmitas, J.Krištaponienė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 95 96 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2019-05-11 09:00 2019-05-12 15:00
Delfi, Vilnius
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.