Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės, Data: 2019-01-19, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19  
 1   Elmoras Adakauskas    Dėl 1-8 vietos      
 E.Adakauskas      
 16       ->      
  [137] 21:00   E.Adakauskas    
 9   Rimantas Zavackas      21:13  21:13 [22']    
[124] 19:45   R.Zavackas      
 8   Dominykas Paulauskas    21:16  21:19 [25']      
    [148] 21:50   E.Adakauskas  
 5   Laimonas Braknys        19:21  21:9  21:18 [33']  
[125] 19:45   M.Kancleris      
 12   Mindaugas Kancleris    21:18  21:18 [25']      
  [138] 21:00   M.Kancleris    
 13   Uldis Lazdinš      21:14  21:8 [26']    
[126] 19:45   U.Lazdinš      
 4   Tomas Grigas    21:14  21:17 [26']       1-a vieta
      [156] 22:45   S.Malakauskas
 3   Edmundas Mackevičius          15:21  21:12  21:18 [31']
 E.Mackevičius      
 14       ->      
  [139] 21:00   S.Malakauskas    
 11   Simas Malakauskas      21:10  21:19 [22']    
[127] 19:45   S.Malakauskas      
 6   Raimondas Banelis    21:19  9:21  21:16 [31']      
    [149] 21:50   S.Malakauskas  
 7   Vaidas Turolevičius        21:16  21:17 [27']  
[128] 20:10   P.Žostautas      
 10   Paulius Žostautas    21:13  17:21  21:17 [37']      
  [140] 21:00   V.Korolkovas    
 15         21:18  21:9 [24']    
 V.Korolkovas      
 2   Vaidas Korolkovas    ->    M.Kancleris   3-a vieta
      [157] 22:45   M.Kancleris
       V.Korolkovas   25:23  21:18 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Zavackas    
    [150] 21:50   U.Lazdinš  
     U.Lazdinš   21:12  21:12 [24']   5-a vieta
     
     E.Mackevičius     ->
    [151] 21:50   E.Mackevičius  
     P.Žostautas   21:14  22:20 [25']  
         
         
       R.Zavackas   7-a vieta
     
       P.Žostautas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Paulauskas    
   D.Paulauskas   ->    
    [152] 21:50   L.Braknys  
   L.Braknys     21:17  21:10 [19']  
  [141] 21:00   L.Braknys    
   T.Grigas   19:21  21:9  21:14 [31']     9-a vieta
     
        ->
   R.Banelis    
   R.Banelis   ->    
    [153] 22:20   R.Banelis  
   V.Turolevičius     21:0  
   V.Turolevičius    
    ->    
         
       D.Paulauskas   11-a vieta
     
       V.Turolevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     T.Grigas  
     T.Grigas   ->   13-a vieta
       T.Grigas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 94 95 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2019-05-11 09:00 2019-05-12 15:00
Delfi, Vilnius
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
PBL (7 etapas)
2019-05-04 09:30 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-11    VV  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.