Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės, Data: 2019-01-19, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19  
 1   Elmoras Adakauskas    Dėl 1-8 vietos      
 E.Adakauskas      
 16       ->      
  [137] 21:00   E.Adakauskas    
 9   Rimantas Zavackas      21:13  21:13 [22']    
[124] 19:45   R.Zavackas      
 8   Dominykas Paulauskas    21:16  21:19 [25']      
    [148] 21:50   E.Adakauskas  
 5   Laimonas Braknys        19:21  21:9  21:18 [33']  
[125] 19:45   M.Kancleris      
 12   Mindaugas Kancleris    21:18  21:18 [25']      
  [138] 21:00   M.Kancleris    
 13   Uldis Lazdinš      21:14  21:8 [26']    
[126] 19:45   U.Lazdinš      
 4   Tomas Grigas    21:14  21:17 [26']       1-a vieta
      [156] 22:45   S.Malakauskas
 3   Edmundas Mackevičius          15:21  21:12  21:18 [31']
 E.Mackevičius      
 14       ->      
  [139] 21:00   S.Malakauskas    
 11   Simas Malakauskas      21:10  21:19 [22']    
[127] 19:45   S.Malakauskas      
 6   Raimondas Banelis    21:19  9:21  21:16 [31']      
    [149] 21:50   S.Malakauskas  
 7   Vaidas Turolevičius        21:16  21:17 [27']  
[128] 20:10   P.Žostautas      
 10   Paulius Žostautas    21:13  17:21  21:17 [37']      
  [140] 21:00   V.Korolkovas    
 15         21:18  21:9 [24']    
 V.Korolkovas      
 2   Vaidas Korolkovas    ->    M.Kancleris   3-a vieta
      [157] 22:45   M.Kancleris
       V.Korolkovas   25:23  21:18 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Zavackas    
    [150] 21:50   U.Lazdinš  
     U.Lazdinš   21:12  21:12 [24']   5-a vieta
     
     E.Mackevičius     ->
    [151] 21:50   E.Mackevičius  
     P.Žostautas   21:14  22:20 [25']  
         
         
       R.Zavackas   7-a vieta
     
       P.Žostautas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Paulauskas    
   D.Paulauskas   ->    
    [152] 21:50   L.Braknys  
   L.Braknys     21:17  21:10 [19']  
  [141] 21:00   L.Braknys    
   T.Grigas   19:21  21:9  21:14 [31']     9-a vieta
     
        ->
   R.Banelis    
   R.Banelis   ->    
    [153] 22:20   R.Banelis  
   V.Turolevičius     21:0  
   V.Turolevičius    
    ->    
         
       D.Paulauskas   11-a vieta
     
       V.Turolevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     T.Grigas  
     T.Grigas   ->   13-a vieta
       T.Grigas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 92 93 
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A grupė)
2019-03-09 10:30 2019-03-09 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj grupė
2019-02-23 09:00 2019-02-23 20:00
Modulis, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.