Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės, Data: 2019-01-19, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19  
 1   Ričard Kim    Dėl 1-8 vietos      
 R.Kim      
 16       ->      
  [131] 20:10   L.Bečalis    
 9   Laimonas Bečalis      21:17  21:19 [23']    
[118] 19:15   L.Bečalis      
 8   Ąžuolas Galiauskas    21:12  21:13 [19']      
    [142] 21:00   E.Jonkus  
 5   Ramūnas Ražanauskas        21:14  21:18 [14']  
[119] 19:15   R.Ražanauskas      
 12   Artūras Sirbikė    21:9  21:12 [18']      
  [132] 20:10   E.Jonkus    
 13   Guntis Klavinš      21:14  21:8 [24']    
[120] 19:15   E.Jonkus      
 4   Emilis Jonkus    21:14  21:12 [24']       1-a vieta
      [154] 22:20   E.Jonkus
 3   Mantas Smalskis          21:17  15:21  27:25 [41']
[121] 19:15   M.Smalskis      
 14   Aleksas Kolobovas    21:17  21:16 [20']      
  [133] 20:35   T.Vareika    
 11   Tomas Vareika      21:14  9:21  21:19 [27']    
[122] 19:15   T.Vareika      
 6   Augustas Janušonis    21:9  27:25 [21']      
    [143] 21:25   A.Giedrikas  
 7   Aidas Giedrikas        21:13  21:10 [19']  
[123] 19:45   A.Giedrikas      
 10   Martynas Jonkus    21:8  21:10 [19']      
  [134] 20:35   A.Giedrikas    
 15         21:19  21:12 [27']    
 R.Stakionis      
 2   Raimondas Stakionis    ->    L.Bečalis   3-a vieta
      [155] 22:20   L.Bečalis
       T.Vareika   21:9  15:21  21:17 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Kim    
    [144] 21:25   R.Ražanauskas  
     R.Ražanauskas   21:15  21:18 [16']   5-a vieta
      22:20 
     M.Smalskis     ->
    [145] 21:25   M.Smalskis  
     R.Stakionis   21:10  13:21  21:18 [36']  
         
         
       R.Kim   7-a vieta
     
       R.Stakionis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ą.Galiauskas    
   Ą.Galiauskas   ->    
    [146] 21:25   Ą.Galiauskas  
   A.Sirbikė     21:23  21:12  21:19 [37']  
  [135] 20:35   G.Klavinš    
   G.Klavinš   21:13  21:8 [18']     9-a vieta
     
   A.Kolobovas       ->
  [136] 20:35   A.Kolobovas    
   A.Janušonis   14:21  21:16  21:18 [36']    
    [147] 21:25   A.Kolobovas  
   M.Jonkus     21:16  21:12 [20']  
   M.Jonkus    
    ->    
         
       G.Klavinš   11-a vieta
     
       M.Jonkus   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Sirbikė  
     A.Sirbikė   ->   13-a vieta
     
     A.Janušonis     ->
     A.Janušonis  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 94 95 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2019-05-11 09:00 2019-05-12 15:00
Delfi, Vilnius
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
PBL (7 etapas)
2019-05-04 09:30 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-11    VV  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.