Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės, Data: 2019-01-19, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19  
 1   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 16       ->      
  [45] 12:50   V.Turolevičius, R.Platakytė    
 9   Vaidas Turolevičius 
 Renata Platakytė 
    21:15  21:15 [22']    
[35] 12:00   V.Turolevičius, R.Platakytė      
 8   Rimantas Zavackas 
 Rūta Bubulienė 
  17:21  21:7  21:13 [32']      
    [58] 14:05   V.Turolevičius, R.Platakytė  
 5   Edmundas Petrošius 
 Rūta Žigienė 
      21:16  21:13 [37']  
[36] 12:25   E.Gusarovas, F.Gedminaitė      
 12   Edgaras Gusarovas 
 Fausta Gedminaitė 
  21:10  21:8 [18']      
  [46] 13:15   E.Gusarovas, F.Gedminaitė    
 13         21:16  21:15 [23']    
 V.Korolkovas, D.Jonkuvienė      
 4   Vaidas Korolkovas 
 Dovilė Jonkuvienė 
  ->       1-a vieta
      [68] 15:00   L.Zavadskis, I.Vidzėnienė
 3   Aurelijus Umantas 
 Ingrida Savickienė 
        21:7  21:12 [20']
 A.Umantas, I.Savickienė      
 14       ->      
  [47] 13:15   S.Malakauskas, R.Stulpinaitė    
 11   Simas Malakauskas 
 Renata Stulpinaitė 
    21:18  15:21  23:21 [37']    
[37] 12:25   S.Malakauskas, R.Stulpinaitė      
 6   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
  21:9  21:12 [20']      
    [59] 14:05   L.Zavadskis, I.Vidzėnienė  
 7   Linas Zavadskis 
 Ieva Vidzėnienė 
      21:10  21:11 [18']  
[38] 12:25   L.Zavadskis, I.Vidzėnienė      
 10   Evaldas Gedminas 
 Eglė Gedminienė 
  21:7  21:12 [20']      
  [48] 13:15   L.Zavadskis, I.Vidzėnienė    
 15         21:16  21:6 [20']    
 V.Krasovskij, J.Sereckienė      
 2   Vitalij Krasovskij 
 Jolanta Sereckienė 
  ->    E.Gusarovas, F.Gedminaitė   3-a vieta
      [69] 15:00   E.Gusarovas, F.Gedminaitė
       S.Malakauskas, R.Stulpinaitė   21:6  21:11 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
    [60] 14:05   V.Korolkovas, D.Jonkuvienė  
     V.Korolkovas, D.Jonkuvienė   21:9  21:19 [35']   5-a vieta
      [70] 15:00   A.Umantas, I.Savickienė
     A.Umantas, I.Savickienė     10:21  21:19  21:11 [34']
    [61] 14:35   A.Umantas, I.Savickienė  
     V.Krasovskij, J.Sereckienė   21:18  21:15 [34']  
         
         
       M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   7-a vieta
     
       V.Krasovskij, J.Sereckienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Zavackas, R.Bubulienė    
   R.Zavackas, R.Bubulienė   ->    
    [49] 13:15   R.Zavackas, R.Bubulienė  
   E.Petrošius, R.Žigienė     21:15  21:19 [22']  
   E.Petrošius, R.Žigienė    
    ->     9-a vieta
      [62] 14:35   R.Zavackas, R.Bubulienė
        21:17  9:21  21:9 [36']
   U.Lazdinš, I.Aldina    
   U.Lazdinš, I.Aldina   ->    
    [50] 13:15   U.Lazdinš, I.Aldina  
   E.Gedminas, E.Gedminienė     21:16  21:12 [26']  
   E.Gedminas, E.Gedminienė    
    ->    
         
       E.Petrošius, R.Žigienė   11-a vieta
     
       E.Gedminas, E.Gedminienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 92 93 
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A grupė)
2019-03-09 10:30 2019-03-09 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj grupė
2019-02-23 09:00 2019-02-23 20:00
Modulis, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.