Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
DELFI Badmintono turnyras, Data: 2019-01-12, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-12 2019-01-12 2019-01-12 2019-01-12  
 1   Jonas Bartkus 
 Egidijus Merkevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
[102] 14:00    J.Bartkus, E.Merkevičius      
 16   Pavel Kastsianevich 
 Mikalai Piatrushka 
  13:21  21:14  21:15 [30']      
  [117] 14:50    J.Masaitis, V.Lobach    
 9   Simas Novikas 
 Simas Kanapeckas 
    10:21  23:21  21:12 [32']    
[103] 14:00    J.Masaitis, V.Lobach      
 8   Julius Masaitis 
 Vitali Lobach 
  21:8  21:16 [19']      
    [132] 15:40    A.Mackevič, J.Gudonis  
 5   Artūras Olšauskas 
 Marius Akucevičius 
      21:15  16:21  21:11 [29']  
[104] 14:00    A.Olšauskas, M.Akucevičius      
 12   Vidas Pilvinis 
 Česlovas Ramanauskas 
  21:9  18:21  21:12 [33']      
  [118] 14:50    A.Mackevič, J.Gudonis    
 13   Audrius Ambrasas 
 Skirmantas Jurkevičius 
    21:18  21:15 [19']    
[105] 14:25    A.Mackevič, J.Gudonis      
 4   Andžej Mackevič 
 Justas Gudonis 
  22:20  21:16 [19']       1-a vieta
      [156] 16:55    V.Markevičius, M.Povilaitis
 3   Giedrius Miestauskas 
 Aurimas Misius 
        12:21  21:15  21:19 [28']
[106] 14:25    G.Miestauskas, A.Misius      
 14   Audrius Vilčinskas 
 Albertas Rimkus 
  21:15  21:11 [16']      
  [119] 14:50    V.Markevičius, M.Povilaitis    
 11   Andrius Montrimas 
 Gobinath Siva 
    21:16  23:21 [24']    
[107] 14:25    V.Markevičius, M.Povilaitis      
 6   Vaidas Markevičius 
 Martynas Povilaitis 
  21:16  21:16 [17']      
    [133] 15:40    V.Markevičius, M.Povilaitis  
 7   Andžej Mackevič (jr) 
 Artiom Nikitin 
      21:17  21:14 [20']  
[108] 14:25    S.Stravinskas, G.Stravinskas      
 10   Salvijus Stravinskas 
 Giedrius Stravinskas 
  15:21  21:13  21:17 [29']      
  [120] 14:50    D.Čeplinskas, T.Lukoševičius    
 15   Marius Brazauskas 
 Darius Kairys 
    24:22  18:21  21:14 [39']    
[109] 14:25    D.Čeplinskas, T.Lukoševičius      
 2   Dainius Čeplinskas 
 Tomas Lukoševičius 
  21:16  22:20 [23']    J.Masaitis, V.Lobach   3-a vieta
      [157] 16:55    J.Masaitis, V.Lobach
       D.Čeplinskas, T.Lukoševičius   21:15  14:21  21:18 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Bartkus, E.Merkevičius    
    [134] 15:40    A.Olšauskas, M.Akucevičius  
     A.Olšauskas, M.Akucevičius   22:20  21:19 [22']   5-a vieta
     
     G.Miestauskas, A.Misius     ->
    [135] 15:40    G.Miestauskas, A.Misius  
     S.Stravinskas, G.Stravinskas   21:19  21:19 [21']  
         
         
       J.Bartkus, E.Merkevičius   7-a vieta
     
       S.Stravinskas, G.Stravinskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   P.Kastsianevich, M.Piatrushka      
  [121] 15:15    S.Novikas, S.Kanapeckas    
   S.Novikas, S.Kanapeckas   21:16  16:21  21:18 [31']    
    [136] 15:40    S.Novikas, S.Kanapeckas  
   V.Pilvinis, Č.Ramanauskas     21:23  21:18  21:18 [36']  
  [122] 15:15    V.Pilvinis, Č.Ramanauskas    
   A.Ambrasas, S.Jurkevičius   19:21  21:17  21:19 [38']     9-a vieta
     
   A.Vilčinskas, A.Rimkus       ->
  [123] 15:15    A.Montrimas, G.Siva    
   A.Montrimas, G.Siva   21:14  21:14 [17']    
    [137] 16:05    M.Brazauskas, D.Kairys  
   A.Mackevič (jr), A.Nikitin     21:17  11:21  22:20 [33']  
  [124] 15:15    M.Brazauskas, D.Kairys    
   M.Brazauskas, D.Kairys   15:21  21:19  21:13 [30']    
         
       V.Pilvinis, Č.Ramanauskas   11-a vieta
     
       A.Montrimas, G.Siva   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     P.Kastsianevich, M.Piatrushka    
    [138] 16:05    P.Kastsianevich, M.Piatrushka  
     A.Ambrasas, S.Jurkevičius   21:9  21:18 [17']   13-a vieta
     
     A.Vilčinskas, A.Rimkus     ->
    [139] 16:05    A.Mackevič (jr), A.Nikitin  
     A.Mackevič (jr), A.Nikitin   16:21  21:17  21:14 [27']  
         
         
       A.Ambrasas, S.Jurkevičius   15-a vieta
     
       A.Vilčinskas, A.Rimkus   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 95 96 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.