Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament , Data: 2019-10-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-26 2019-10-26 2019-10-26 2019-10-26  
 1   Kiryl Ashurkevich    Dėl 1-8 vietos      
[5] 09:30    K.Ashurkevich      
 16   Praison Suresh    21:7  21:7 [13']      
  [17] 10:20    K.Ashurkevich    
 9   Mikalai Piatrushka      21:14  21:9 [18']    
[6] 09:30    J.Nekrasov      
 8   Jevgenij Nekrasov    21:14  21:16 [19']      
    [38] 11:20    K.Ashurkevich  
 5   Alexey Kam        21:14  21:8 [17']  
[7] 09:30    A.Kam      
 12   Ričard Kim    21:8  21:18 [17']      
  [17] 10:20    S.Malakauskas    
 13   Mikhail Volhin      21:19  13:21  21:13 [29']    
[8] 09:30    S.Malakauskas      
 4   Simas Malakauskas    21:12  21:17 [20']       1-a vieta
      [61] 12:50    P.Metelskiy
 3   Aleksey Vyazhevich          21:17  21:19 [25']
[9] 09:50    A.Vyazhevich      
 14   Povilas Čižinauskas    21:17  21:13 [17']      
  [18] 10:20    A.Vyazhevich    
 11   Maksim Sukhanos      21:15  21:17 [21']    
[10] 09:50    J.Bartkus      
 6   Jonas Bartkus    21:15  21:19 [21']      
    [39] 11:20    P.Metelskiy  
 7   Mindaugas Danys        18:21  23:21  21:9 [31']  
[11] 09:50    P.Metelskiy      
 10   Pavel Metelskiy    21:12  21:10 [17']      
  [19] 10:20    P.Metelskiy    
 15   Vitali Lobach      22:20  21:10 [21']    
[12] 09:50    V.Lobach      
 2   Martynas Povilaitis    16:21  21:17  21:18 [45']    S.Malakauskas   3-a vieta
      [62] 12:50    S.Malakauskas
       A.Vyazhevich   21:11  21:23  21:12 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Nekrasov    
    [40] 11:50    A.Kam  
     A.Kam   21:18  17:21  21:17 [32']   5-a vieta
     
     J.Bartkus     ->
    [41] 11:50    J.Bartkus  
     V.Lobach   15:21  21:11  21:19 [41']  
         
         
       J.Nekrasov   7-a vieta
     
       V.Lobach   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   P.Suresh      
  [20] 10:20    M.Piatrushka    
   M.Piatrushka   21:19  21:9 [16']    
    [42] 11:50    M.Piatrushka  
   R.Kim     9:21  21:16  21:15 [34']  
  [21] 10:20    M.Volhin    
   M.Volhin   21:7  21:6 [13']     9-a vieta
     
   P.Čižinauskas       ->
  [22] 10:20    P.Čižinauskas    
   M.Sukhanos   21:18  21:14 [16']    
    [43] 11:50    P.Čižinauskas  
   M.Danys     15:21  21:13  21:18 [30']  
  [23] 10:20    M.Povilaitis    
   M.Povilaitis   21:13  21:19 [21']    
         
       M.Volhin   11-a vieta
     
       M.Povilaitis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     P.Suresh    
    [44] 11:50    R.Kim  
     R.Kim   21:18  21:16 [17']   13-a vieta
     
     M.Sukhanos     ->
    [45] 11:50    M.Sukhanos  
     M.Danys   21:15  21:18 [18']  
         
         
       P.Suresh   15-a vieta
     
       M.Danys   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.