Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament , Data: 2019-10-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-26 2019-10-26 2019-10-26 2019-10-26  
 1   Tomas Grigas    Dėl 1-8 vietos      
 T.Grigas      
 16       ->      
  [13] 09:50    K.Bužinskis    
 9   Ihar Tsybenka      21:16  21:10 [23']    
[1] 09:30    K.Bužinskis      
 8   Karolis Bužinskis    21:11  21:9 [14']      
    [30] 10:50    K.Bužinskis  
 5   Guntis Klavinš        19:21  21:12  21:15 [31']  
[2] 09:30    G.Klavinš      
 12   Marijus Užkurnis      B/Ž      
  [14] 09:50    A.Jakutis    
 13         21:14  21:11 [17']    
 A.Jakutis      
 4   Aurimas Jakutis    ->       1-a vieta
      [50] 12:20    K.Bužinskis
 3   Uldis Lazdinš          21:15  21:15 [21']
 U.Lazdinš      
 14       ->      
  [15] 09:50    U.Lazdinš    
 11   Martinas Didžbalis      15:21  21:16  21:16 [30']    
[3] 09:30    A.Rysevets      
 6   Alexey Rysevets    21:14  21:6 [14']      
    [31] 10:50    M.Armonas  
 7   Valerij Vasilčenko        21:7  21:14 [15']  
[4] 09:30    V.Vasilčenko      
 10   Robertas Lengvenis    21:18  21:16 [21']      
  [16] 09:50    M.Armonas    
 15         21:14  21:19 [19']    
 M.Armonas      
 2   Marius Armonas    ->    A.Jakutis   3-a vieta
      [51] 12:20    U.Lazdinš
       U.Lazdinš   21:13  21:19 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Grigas    
    [32] 11:20    T.Grigas  
     G.Klavinš   21:16  21:17 [28']   5-a vieta
      [52] 12:20    T.Grigas
     A.Rysevets     20:22  21:18  21:13 [40']
    [33] 11:20    A.Rysevets  
     V.Vasilčenko   21:18  21:11 [16']  
         
         
       G.Klavinš   7-a vieta
      [53] 12:20    G.Klavinš
       V.Vasilčenko   19:21  21:15  21:14 [32']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   I.Tsybenka    
   I.Tsybenka   ->    
    [34] 11:20    I.Tsybenka  
   M.Užkurnis       B/Ž  
   M.Užkurnis    
    ->     9-a vieta
      [54] 12:20    R.Lengvenis
        21:17  21:12 [16']
   M.Didžbalis    
   M.Didžbalis   ->    
    [35] 11:20    R.Lengvenis  
   R.Lengvenis     21:14  21:23  21:18 [30']  
   R.Lengvenis    
    ->    
         
       M.Užkurnis   11-a vieta
       
       M.Didžbalis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.