Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (N4) paskutinis etapas, Data: 2019-01-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-16, Vyrų vienetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Dovas Genys  
21
3
21
17
 13'
21
9
21
16
 15'
84/45
39
2
1
2 Nojus Budrikas  
3
21
17
21
 13'
29
30
20
22
 31'
69/94
-25
0
3
3 Adas Kaminskas  
9
21
16
21
 15'
30
29
22
20
 31'
77/91
-14
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ugnius Mikalauskas  
21
15
21
15
 24'
21
11
21
9
 16'
84/50
34
2
1
2 Justinas Tomkevičius  
15
21
15
21
 24'
21
7
21
16
 21'
72/65
7
1
2
3 Dominykas Gabriūnas  
11
21
9
21
 16'
7
21
16
21
 21'
43/84
-41
0
3



2019-01-05  
   1-a vieta
 1    Dovas Genys  
[121] 16:15   D.Genys
 2    Ugnius Mikalauskas   21:3  21:6 [13']
   



2019-01-05  
   3-a vieta
 4    Justinas Tomkevičius  
[122] 16:15   J.Tomkevičius
 5    Adas Kaminskas   16:21  21:15  21:16 [35']
   



2019-01-05  
   5-a vieta
 3    Nojus Budrikas  
[123] 16:15   N.Budrikas
 6    Dominykas Gabriūnas   21:9  21:11 [16']
   



2019-01-05  
   7-a vieta
 7      
[124] 16:15 
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 94 95 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2019-05-11 09:00 2019-05-12 15:00
Delfi, Vilnius
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
PBL (7 etapas)
2019-05-04 09:30 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-11    VV  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.