Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian Junior 2019, Data: 2019-08-15, Vieta: "NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-08-16 2019-08-17 2019-08-17  
 1   Julie Franconville 
 Caroline Racloz 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Franconville, C.Racloz      
 16       ->      
  [90] 12:55    J.Franconville, C.Racloz    
 9   Signė Borisenko 
 Oresta Ščerbakova 
    21:19  21:15 [26']    
[38] 14:30    S.Slosiarikova, L.Vojtekova      
 8   Sofia Slosiarikova 
 Lucia Vojtekova 
  21:9  21:8 [17']      
    [99] 16:00    C.Kruus, R.Üprus  
 5   Catlyn Kruus 
 Ramona Üprus 
      21:11  15:21  24:22 [41']  
 C.Kruus, R.Üprus      
 12       ->      
  [87] 12:10    C.Kruus, R.Üprus    
 13   Viltė Paulauskaitė 
 Monika Sukackaitė 
    21:8  21:7 [19']    
[39] 14:30    V.Paulauskaitė, M.Sukackaitė      
 4   Eiprila Briede 
 Annemarija Lorena Priede 
  21:10  21:11 [19']       1-a vieta
      [105]    C.Kruus, R.Üprus
 3   Andra Mai Hoop 
 Anna Khodyreva 
        21:18  21:11 [25']
[40] 14:50    P.Murėnaitė, V.Tarusava      
 14   Perla Murėnaitė 
 Veranika Tarusava 
  11:21  21:15  22:20 [32']      
  [93] 13:20   P.Murėnaitė, V.Tarusava    
 11           B/Ž    
 A.Remenova, M.Tarcalova      
 6   Alexandra Remenova 
 Mia Tarcalova 
  ->      
    [101] 16:10    A.Duda, A.Radziszewska  
 7   Samanta Golubickaitė 
 Gabija Mockutė 
      21:18  21:10 [27']  
[41] 14:50    L.Grønbech, A.Hong      
 10   Live Grønbech 
 Aimee Hong 
  15:21  21:19  21:19 [42']      
  [86] 11:45    A.Duda, A.Radziszewska    
 15         21:19  21:15 [29']    
 A.Duda, A.Radziszewska      
 2   Anna Duda 
 Aleksandra Radziszewska 
  ->    J.Franconville, C.Racloz   3-a vieta
     
       P.Murėnaitė, V.Tarusava   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Slosiarikova, L.Vojtekova    
     
     V.Paulauskaitė, M.Sukackaitė   ->   5-a vieta
     
     A.Remenova, M.Tarcalova     ->
     
     L.Grønbech, A.Hong   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Borisenko, O.Ščerbakova    
   S.Borisenko, O.Ščerbakova   ->    
     
      ->  
   E.Briede, A.Priede    
   E.Briede, A.Priede   ->     9-a vieta
     
   A.Hoop, A.Khodyreva       ->
   A.Hoop, A.Khodyreva    
    ->    
     
   S.Golubickaitė, G.Mockutė     ->  
   S.Golubickaitė, G.Mockutė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 101 102 
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.