Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas, Data: 2019-06-15, Vieta: Prienai, Prienai . Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai  
Grupė- 35+, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-15 2019-06-15 2019-06-15  
 1   Kati Kraaving ,   Kairi Teevali   Dėl 1-4 vietų    
[107] 13:35   K.Kraaving, K.Teevali    
 8   Sandra Andriūnaitė ,   Alina Michaliova    21:3  21:3 [20']    
  [138] 14:25   K.Kraaving, K.Teevali  
 5   Svetlana Čalkina ,   Jorūnė Živatkauskaitė      21:7  21:5 [15']  
[108] 13:35   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė    
 4   Sandra Čečkauskienė ,   Ramunė Petrošienė    21:15  21:16 [26']    1-a vieta
    [167] 15:15   K.Kraaving, K.Teevali
 3   Rasa Šulnienė ,   Indrė Petrulaitienė        21:15  21:8 [23']
[109] 13:35   R.Šulnienė, I.Petrulaitienė    
 6   Birutė Baranauskaitė ,   Laima Chomskytė    21:7  21:6 [4']    
  [139] 14:25   G.Dapkuvienė, J.Ramaneckienė  
 7   Gitana Krūminienė ,   Jolita Pilypaitė      17:21  21:16  21:12 [36']  
[110] 13:35   G.Dapkuvienė, J.Ramaneckienė    
 2   Giedrė Dapkuvienė ,   Jelena Ramaneckienė    21:5  21:3 [14']    
     
     S.Čečkauskienė, R.Petrošienė  3-a vieta
  [168] 15:15   R.Šulnienė, I.Petrulaitienė
   R.Šulnienė, I.Petrulaitienė   21:19  21:15 [27']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   S.Andriūnaitė, A.Michaliova    
  [140] 14:50   S.Čalkina, J.Živatkauskaitė  
   S.Čalkina, J.Živatkauskaitė   21:8  21:14 [22']  5-a vieta
    [169] 15:40   B.Baranauskaitė, L.Chomskytė
   B.Baranauskaitė, L.Chomskytė     17:16 [21']
  [141] 14:50   B.Baranauskaitė, L.Chomskytė  
   G.Krūminienė, J.Pilypaitė   21:14  21:11 [21']  
       
       
     S.Andriūnaitė, A.Michaliova  7-a vieta
    [170] 15:40   S.Andriūnaitė, A.Michaliova
     G.Krūminienė, J.Pilypaitė   18:21  21:12  21:11 [35']
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 100 101 
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.