Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2019-12-07, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- 45+, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-07 2019-12-07 2019-12-07 2019-12-07  
 1   Elmoras Adakauskas    Dėl 1-8 vietos      
 E.Adakauskas      
 16       ->      
  [170] 19:15   A.Kordušas    
 9   Nidas Kijauskas      23:21  21:5 [21']    
[154] 18:00   A.Kordušas      
 8   Andrius Kordušas    21:9  21:10 [18']      
    [187] 20:10   A.Kordušas  
 5   Mindaugas Danys        21:15  21:16 [23']  
[155] 18:25   M.Danys      
 12   Egidijus Litvinskas    21:15  21:13 [26']      
  [171] 19:15   A.Vilčinskas    
 13   Vidas Venckus      21:17  21:18 [23']    
[156] 18:25   A.Vilčinskas      
 4   Audrius Vilčinskas    21:19  21:18 [29']       1-a vieta
      [202] 21:05   A.Kordušas
 3   Albertas Rimkus          21:10  21:15 [22']
 A.Rimkus      
 14       ->      
  [172] 19:15   A.Rimkus    
 11   Žilvinas Rėklaitis      17:21  21:16  21:18 [40']    
[157] 18:25   S.Stravinskas      
 6   Salvijus Stravinskas    21:6  21:13 [24']      
    [188] 20:10   A.Rimkus  
 7   Žanas Ramonas        21:17  21:17 [25']  
[158] 18:25   Ž.Ramonas      
 10   Ramūnas Galvanauskas    21:13  21:11 [22']      
  [173] 19:15   S.Eibukas    
 15         21:19  22:20 [26']    
 S.Eibukas      
 2   Saulius Eibukas    ->    A.Vilčinskas   3-a vieta
      [203] 21:05   A.Vilčinskas
       S.Eibukas   21:18  21:19 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Adakauskas    
    [189] 20:10   E.Adakauskas  
     M.Danys   21:7  21:13 [20']   5-a vieta
      [204] 21:30   E.Adakauskas
     S.Stravinskas     21:13  21:15 [21']
    [190] 20:40   S.Stravinskas  
     Ž.Ramonas   21:12  21:17 [19']  
         
         
       M.Danys   7-a vieta
     
       Ž.Ramonas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   N.Kijauskas    
   N.Kijauskas   ->    
    [191] 20:40   N.Kijauskas  
   E.Litvinskas     21:13  22:24  21:13 [35']  
  [174] 19:15   V.Venckus    
   V.Venckus   16:21  21:11  21:4 [31']     9-a vieta
      [205] 21:30   N.Kijauskas
        21:13  21:8 [13']
   Ž.Rėklaitis    
   Ž.Rėklaitis   ->    
    [192] 20:40   R.Galvanauskas  
   R.Galvanauskas     21:17  21:14 [25']  
   R.Galvanauskas    
    ->    
         
       V.Venckus   11-a vieta
     
       Ž.Rėklaitis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Litvinskas  
     E.Litvinskas   ->   13-a vieta
       E.Litvinskas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 101 102 
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.