Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2019-12-07, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- 40+, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-07 2019-12-07 2019-12-07 2019-12-07  
 1   Laimonas Vaškevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė      
 16       ->      
  [58] 12:20   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė    
 9   Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
    21:7  21:12 [21']    
[40] 11:05   R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė      
 8   Rytis Vasiliauskas 
 Kotryna Martinaitienė 
  21:15  21:14 [23']      
    [74] 13:15   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė  
 5   Valentinas Bagdanavičius 
 Asta Bačkaitienė 
      21:10  21:15 [26']  
[41] 11:05   V.Bagdanavičius, A.Bačkaitienė      
 12   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  21:12  21:8 [20']      
  [59] 12:20   V.Bagdanavičius, A.Bačkaitienė    
 13   Edmundas Petrošius 
 Kristina Freimanaitė 
    21:19  21:18 [25']    
[42] 11:05   S.Stravinskas, R.Petrošienė      
 4   Salvijus Stravinskas 
 Ramunė Petrošienė 
  21:9  21:12 [21']       1-a vieta
      [90] 14:05   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė
 3   Evaldas Čižinauskas 
 Judita Vadeikienė 
        21:13  21:14 [27']
[43] 11:30   E.Čižinauskas, J.Vadeikienė      
 14   Elmoras Adakauskas 
 Dalia Sunklodė 
  21:5  21:12 [20']      
  [60] 12:20   D.Čekanauskas, A.Kasparavičienė    
 11   Darius Likas 
 Rūta Žigienė 
    21:17  21:15 [22']    
[44] 11:30   D.Čekanauskas, A.Kasparavičienė      
 6   Deimantas Čekanauskas 
 Aldona Kasparavičienė 
  21:15  21:6 [21']      
    [75] 13:15   A.Petravičius, J.Bilienė  
 7   Audrius Petravičius 
 Jurgita Bilienė 
      21:8  9:21  21:13 [31']  
[45] 11:30   A.Petravičius, J.Bilienė      
 10   Giedrius Strumila 
 Renata Staupelienė 
  21:12  21:19 [22']      
  [61] 12:20   A.Petravičius, J.Bilienė    
 15         21:13  21:16 [24']    
 V.Garmus, R.Šulnienė      
 2   Vygantas Garmus 
 Rasa Šulnienė 
  ->    V.Bagdanavičius, A.Bačkaitienė   3-a vieta
      [91] 14:05   V.Bagdanavičius, A.Bačkaitienė
       D.Čekanauskas, A.Kasparavičienė   21:16  21:17 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė    
    [76] 13:15   S.Stravinskas, R.Petrošienė  
     S.Stravinskas, R.Petrošienė   21:11  21:12 [25']   5-a vieta
      [92] 14:30   V.Garmus, R.Šulnienė
     E.Čižinauskas, J.Vadeikienė     21:12  21:13 [24']
    [77] 13:15   V.Garmus, R.Šulnienė  
     V.Garmus, R.Šulnienė   21:17  21:17 [22']  
         
         
       R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė   7-a vieta
     
       E.Čižinauskas, J.Vadeikienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Galvanauskas, R.Bubulienė    
   R.Galvanauskas, R.Bubulienė   ->    
    [78] 13:40   K.Krūminas, G.Krūminienė  
   K.Krūminas, G.Krūminienė     21:17  16:21  21:13 [34']  
  [62] 12:20   K.Krūminas, G.Krūminienė    
   E.Petrošius, K.Freimanaitė   21:16  21:13 [21']     9-a vieta
      [93] 14:30   K.Krūminas, G.Krūminienė
   E.Adakauskas, D.Sunklodė       21:18  19:21  21:15 [32']
  [63] 12:20   D.Likas, R.Žigienė    
   D.Likas, R.Žigienė   21:12  18:21  24:22 [34']    
    [79] 13:40   D.Likas, R.Žigienė  
   G.Strumila, R.Staupelienė     21:16  21:16 [22']  
   G.Strumila, R.Staupelienė    
    ->    
         
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė   11-a vieta
     
       G.Strumila, R.Staupelienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Petrošius, K.Freimanaitė  
     E.Petrošius, K.Freimanaitė   ->   13-a vieta
     
     E.Adakauskas, D.Sunklodė     ->
     E.Adakauskas, D.Sunklodė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 101 102 
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.