Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es), Data: 2019-05-25, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25  
 1   Vitalija Movšovič   Dėl 1-4 vietų    
 V.Movšovič    
 8       ->    
  [144] 16:25   V.Žymantaitė  
 5   Kornelija Urbonavičiūtė      14:21  22:20  22:20 [41']  
[123] 15:35   V.Žymantaitė    
 4   Vaiva Žymantaitė    21:14  21:12 [24']    1-a vieta
    [165] 17:50   V.Žymantaitė
 3   Gerda Trakymaitė        17:21  21:7  1:0 [28']
[124] 16:00   G.Trakymaitė    
 6   Veronika Michailova    23:21  18:21  26:24 [62']    
  [145] 16:50   G.Mockutė  
 7   Elžbieta Bajorinaitė      21:9  21:14 [21']  
[125] 16:00   G.Mockutė    
 2   Gabija Mockutė    21:10  21:11 [23']    
     
     V.Movšovič  3-a vieta
  [166] 17:50   V.Movšovič
   G.Trakymaitė   21:16  21:15 [21']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   K.Urbonavičiūtė  
   K.Urbonavičiūtė   ->  5-a vieta
    [167] 17:50   E.Bajorinaitė
   V.Michailova     21:13  21:10 [20']
  [146] 16:50   E.Bajorinaitė  
   E.Bajorinaitė   21:14  18:21  21:14 [31']  
       
       
     7-a vieta
     V.Michailova
     V.Michailova   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 100 101 
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.