Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es), Data: 2019-11-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16  
 1   Sergej Leonovič 
 Karolis Šemeta 
  Dėl 1-16 vietos        
 S.Leonovič, K.Šemeta        
 32       ->        
  [8] 10:00    S.Leonovič, K.Šemeta      
 17   Simas Malakauskas 
 Luidži Pakula 
    21:16  21:11 [17']      
[1] 10:00    K.Jucys, M.Šatrauskas        
 16   Kristijonas Jucys 
 Mantas Šatrauskas 
  21:12  21:17 [18']        
    [28] 11:15    S.Leonovič, K.Šemeta    
 9   Mantas Petkevičius 
 Vidas Venckus 
      22:20  21:12 [19']    
 M.Petkevičius, V.Venckus        
 24       ->        
  [9] 10:25    S.Galentas, A.Jachontovas      
 25         21:18  21:18 [22']      
 S.Galentas, A.Jachontovas        
 8   Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
  ->        
      [52] 12:45    S.Leonovič, K.Šemeta  
 5   Dainius Čeplinskas 
 Marius Akucevičius 
        21:8  21:10 [14']  
 D.Čeplinskas, M.Akucevičius        
 28       ->        
  [10] 10:25    P.Gusev, D.Tarachovskis      
 21   Dainius Mazėtis 
 Martynas Puchovičius 
    21:16  21:14 [24']      
[2] 10:00    P.Gusev, D.Tarachovskis        
 12   Pavel Gusev 
 Danielius Tarachovskis 
  21:18  21:16 [17']        
    [29] 11:15    M.Kancleris, L.Zavadskis    
 13   Juozas Adomaitis 
 Rytis Vizgirda 
      21:18  22:20 [23']    
[3] 10:00    J.Adomaitis, R.Vizgirda        
 20   Ąžuolas Barkauskas 
 Darius Mieliauskas 
  21:17  21:12 [19']        
  [11] 10:25    M.Kancleris, L.Zavadskis      
 29         21:17  21:16 [17']      
 M.Kancleris, L.Zavadskis        
 4   Mindaugas Kancleris 
 Linas Zavadskis 
  ->         1-a vieta
        [77] 14:15    S.Leonovič, K.Šemeta
 3   Paulius Jūras 
 Dalius Juodsnukis 
          21:10  21:17 [17']
 P.Jūras, D.Juodsnukis        
 30       ->        
  [12] 10:25    P.Jūras, D.Juodsnukis      
 19   Pranciškus Gečas 
 Dalius Martinaitis 
    7:21  21:18  21:11 [25']      
[4] 10:00    P.Gečas, D.Martinaitis        
 14   Giedrius Arbačiauskas 
 Julius Masaitis 
  21:9  21:18 [13']        
    [30] 11:15    J.Gudonis, A.Mackevič    
 11   Evaldas Čižinauskas 
 Povilas Čižinauskas 
      18:21  22:20  21:15 [35']    
 E.Čižinauskas, P.Čižinauskas        
 22       ->        
  [13] 10:25    J.Gudonis, A.Mackevič      
 27         21:18  21:18 [18']      
 J.Gudonis, A.Mackevič        
 6   Justas Gudonis 
 Andžej Mackevič 
  ->        
      [53] 12:45    J.Gudonis, A.Mackevič  
 7   Jonas Bartkus 
 Egidijus Merkevičius 
        21:8  21:6 [14']  
 J.Bartkus, E.Merkevičius        
 26       ->        
  [14] 10:25    J.Bartkus, E.Merkevičius      
 23         21:18  18:21  21:19 [28']      
 G.Fridricas, D.Rumšys        
 10   Gediminas Fridricas 
 Donatas Rumšys 
  ->        
    [31] 11:15    J.Bartkus, E.Merkevičius    
 15   Andžej Mackevič (jr) 
 Andrius Latviūnas 
      21:15  21:19 [23']    
[5] 10:00    A.Tamošaitis, P.Umantas        
 18   Agnius Tamošaitis 
 Paulius Umantas 
  21:8  21:9 [14']      M.Kancleris, L.Zavadskis   3-a vieta
  [15] 10:25    V.Garmus, S.Stravinskas   [78] 14:15    M.Kancleris, L.Zavadskis
 31         21:16  14:21  21:12 [30']    J.Bartkus, E.Merkevičius   18:21  21:19  21:16 [31']
 V.Garmus, S.Stravinskas        
 2   Vygantas Garmus 
 Salvijus Stravinskas 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Galentas, A.Jachontovas    
      [54] 12:45    P.Gusev, D.Tarachovskis  
       P.Gusev, D.Tarachovskis   21:15  21:17 [21']   5-a vieta
       
       P.Jūras, D.Juodsnukis     ->
      [55] 13:15    V.Garmus, S.Stravinskas  
       V.Garmus, S.Stravinskas   21:10  18:21  22:20 [41']  
           
           
         S.Galentas, A.Jachontovas   7-a vieta
       
         P.Jūras, D.Juodsnukis   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     K.Jucys, M.Šatrauskas      
    [32] 11:45    K.Jucys, M.Šatrauskas    
     M.Petkevičius, V.Venckus   18:21  21:16  26:24 [36']    
      [56] 13:15    K.Jucys, M.Šatrauskas  
     D.Čeplinskas, M.Akucevičius     26:24  21:19 [24']  
    [33] 11:45    D.Čeplinskas, M.Akucevičius    
     J.Adomaitis, R.Vizgirda   16:21  21:16  21:12 [28']     9-a vieta
       
     P.Gečas, D.Martinaitis       ->
    [34] 11:45    P.Gečas, D.Martinaitis    
     E.Čižinauskas, P.Čižinauskas   21:18  19:21  21:16 [29']    
      [57] 13:15    G.Fridricas, D.Rumšys  
     G.Fridricas, D.Rumšys     19:21  22:20  21:18 [25']  
    [35] 11:45    G.Fridricas, D.Rumšys    
     A.Tamošaitis, P.Umantas   21:15  21:16 [15']    
           
         D.Čeplinskas, M.Akucevičius   11-a vieta
       
         P.Gečas, D.Martinaitis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Petkevičius, V.Venckus    
      [58] 13:15    M.Petkevičius, V.Venckus  
       J.Adomaitis, R.Vizgirda   18:21  21:12  24:22 [33']   13-a vieta
       
       E.Čižinauskas, P.Čižinauskas     ->
      [59] 13:15    E.Čižinauskas, P.Čižinauskas  
       A.Tamošaitis, P.Umantas   21:17  21:17 [16']  
           
           
         J.Adomaitis, R.Vizgirda   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      A.Tamošaitis, P.Umantas   ->
         
   S.Malakauskas, L.Pakula      
   S.Malakauskas, L.Pakula   ->      
     S.Malakauskas, L.Pakula    
      ->    
   .      
    ->      
      [60] 13:15    S.Malakauskas, L.Pakula  
        12:21  21:16  21:8 [23']  
   D.Mazėtis, M.Puchovičius      
   D.Mazėtis, M.Puchovičius   ->      
    [16] 10:25    Ą.Barkauskas, D.Mieliauskas    
   Ą.Barkauskas, D.Mieliauskas     21:18  21:14 [15']    
   Ą.Barkauskas, D.Mieliauskas      
    ->       17-a vieta
        [79] 14:45    G.Arbačiauskas, J.Masaitis
          21:17  16:21  21:19 [25']
   G.Arbačiauskas, J.Masaitis      
   G.Arbačiauskas, J.Masaitis   ->      
     G.Arbačiauskas, J.Masaitis    
      ->    
   .      
    ->      
      [61] 13:15    G.Arbačiauskas, J.Masaitis  
        21:18  10:21  21:16 [25']  
   .      
    ->      
     A.Mackevič (jr), A.Latviūnas    
   A.Mackevič (jr), A.Latviūnas     ->    
   A.Mackevič (jr), A.Latviūnas      
    ->    Ą.Barkauskas, D.Mieliauskas   19-a vieta
       
         A.Mackevič (jr), A.Latviūnas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       D.Mazėtis, M.Puchovičius  
       D.Mazėtis, M.Puchovičius   ->   21-a vieta
         D.Mazėtis, M.Puchovičius
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.