Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es), Data: 2019-11-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug E, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16  
 1   Tadas Jarutis 
 Dalia Sunklodė 
  Dėl 1-8 vietos      
[98] 16:10    T.Jarutis, D.Sunklodė      
 16   Aleksėj Borisenko 
 Viktorija Rakejevaitė 
  15:21  21:19  21:13 [24']      
  [115] 17:10    T.Jarutis, D.Sunklodė    
 9   Laurynas Urniežius 
 Monika Būrė 
    21:14  21:14 [16']    
[99] 16:10    L.Urniežius, M.Būrė      
 8   Vidmantas Galiauskas 
 Jekaterina Goriainova 
  21:14  21:10 [15']      
    [135] 18:10    T.Jarutis, D.Sunklodė  
 5   Ričardas Kazlauskas 
 Asta Mastavičiūtė 
      22:20  16:21  21:14 [29']  
[100] 16:10    R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė      
 12   Rolandas Budrikas 
 Viktorija Pupinaitė-Budrikienė 
  14:21  21:11  21:13 [27']      
  [116] 17:10    D.Sirvydis, D.Daugerd    
 13   Rolandas Čepulis 
 Natalija Poškienė 
    25:23  21:14 [19']    
[101] 16:10    D.Sirvydis, D.Daugerd      
 4   Darius Sirvydis 
 Diana Daugerd 
  21:8  21:6 [13']       1-a vieta
      [153] 19:40    T.Jarutis, D.Sunklodė
 3   Nerijus Molis 
 Giedrė Ūsienė 
        6:21  21:17  21:5 [24']
[102] 16:10    N.Molis, G.Ūsienė      
 14   Povilas Marčiukaitis 
 Dovilė Girlevičiūtė 
  21:13  21:11 [15']      
  [117] 17:10    N.Molis, G.Ūsienė    
 11   Ramūnas Galvanauskas 
 Simona Ašmenskaitė 
    21:10  21:6 [14']    
[103] 16:10    V.Šmitas, Ž.Mickevičienė      
 6   Vaidas Šmitas 
 Živilė Mickevičienė 
  21:13  21:16 [16']      
    [136] 18:10    N.Molis, G.Ūsienė  
 7   Karolis Bužinskis 
 Rūta Bužinskienė 
      21:15  21:14 [18']  
[104] 16:10    K.Bužinskis, R.Bužinskienė      
 10   Ričardas Vasilevskis 
 Sonata Buikienė 
  21:7  21:14 [14']      
  [118] 17:10    K.Bužinskis, R.Bužinskienė    
 15   Andrius Mikelionis 
 Vilma Galinytė 
    21:13  21:12 [14']    
[105] 16:40    K.Koira, J.Molienė      
 2   Kęstutis Koira 
 Jolanta Molienė 
  21:18  21:19 [20']    D.Sirvydis, D.Daugerd   3-a vieta
      [154] 19:40    D.Sirvydis, D.Daugerd
       K.Bužinskis, R.Bužinskienė   21:17  16:21  21:12 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Urniežius, M.Būrė    
    [137] 18:40    R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė  
     R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė   21:17  17:21  21:12 [28']   5-a vieta
     
     V.Šmitas, Ž.Mickevičienė     ->
    [138] 18:40    K.Koira, J.Molienė  
     K.Koira, J.Molienė   21:6  19:21  21:13 [25']  
         
         
       L.Urniežius, M.Būrė   7-a vieta
     
       V.Šmitas, Ž.Mickevičienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Borisenko, V.Rakejevaitė      
  [119] 17:10    A.Borisenko, V.Rakejevaitė    
   V.Galiauskas, J.Goriainova   21:13  21:19 [15']    
    [139] 18:40    A.Borisenko, V.Rakejevaitė  
   R.Budrikas, V.Pupinaitė-Budrikienė     21:13  21:12 [15']  
  [120] 17:10    R.Čepulis, N.Poškienė    
   R.Čepulis, N.Poškienė   22:20  19:21  21:11 [29']     9-a vieta
     
   P.Marčiukaitis, D.Girlevičiūtė       ->
  [121] 17:40    P.Marčiukaitis, D.Girlevičiūtė    
   R.Galvanauskas, S.Ašmenskaitė   15:21  21:8  21:13 [23']    
    [140] 18:40    A.Mikelionis, V.Galinytė  
   R.Vasilevskis, S.Buikienė     21:18  20:22  21:16 [30']  
  [122] 17:40    A.Mikelionis, V.Galinytė    
   A.Mikelionis, V.Galinytė   21:13  21:17 [18']    
         
       R.Čepulis, N.Poškienė   11-a vieta
     
       P.Marčiukaitis, D.Girlevičiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     V.Galiauskas, J.Goriainova    
    [141] 18:40    V.Galiauskas, J.Goriainova  
     R.Budrikas, V.Pupinaitė-Budrikienė   21:11  21:14 [15']   13-a vieta
     
     R.Galvanauskas, S.Ašmenskaitė     ->
    [142] 18:40    R.Vasilevskis, S.Buikienė  
     R.Vasilevskis, S.Buikienė   21:16  21:17 [17']  
         
         
       R.Budrikas, V.Pupinaitė-Budrikienė   15-a vieta
     
       R.Galvanauskas, S.Ašmenskaitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.