Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2019-05-18, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 B, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Domas Pakšys    Dėl 1-8 vietos      
 D.Pakšys      
 16       ->      
  [79] 14:30   D.Pakšys    
 9   Vytautas Šukys      21:18  21:10 [21']    
[70] 14:05   J.Balsys      
 8   Justas Balsys    19:21  21:11  21:17 [35']      
    [89] 15:20   D.Pakšys  
 5   Markas Gedrimas        21:16  22:20 [26']  
[71] 14:05   M.Gedrimas      
 12   Justas Zybartas    21:7  21:8 [28']      
  [80] 14:30   S.Skurdauskas    
 13   Julius Bartušis      21:4  21:13 [19']    
[72] 14:05   S.Skurdauskas      
 4   Simas Skurdauskas    21:5  21:8 [24']       1-a vieta
      [98] 15:45   D.Pakšys
 3   Dovas Genys          7:21  21:15  21:13 [35']
[73] 14:05   D.Genys      
 14   Rokas Barkauskas    21:9  21:13 [22']      
  [81] 14:30   D.Genys    
 11   Deividas Paškevičius      21:7  21:19 [25']    
[74] 14:05   D.Gudavičius      
 6   Deinoras Gudavičius    17:21  21:12  21:13 [33']      
    [90] 15:20   S.Novikas  
 7   Arnas Juknevičius        19:21  21:17  21:16 [44']  
[75] 14:05   Ą.Barkauskas      
 10   Ąžuolas Barkauskas    21:13  21:9 [23']      
  [82] 14:55   S.Novikas    
 15   Vilius Bartušis      21:16  21:13 [29']    
[76] 14:30   S.Novikas      
 2   Simas Novikas    21:7  21:4 [16']    S.Skurdauskas   3-a vieta
      [99] 15:45   S.Skurdauskas
       D.Genys   21:15  21:8 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Balsys    
    [91] 15:20   M.Gedrimas  
     M.Gedrimas   21:10  21:7 [18']   5-a vieta
      [100] 16:10   M.Gedrimas
     D.Gudavičius     21:17  21:17 [23']
    [92] 15:20   Ą.Barkauskas  
     Ą.Barkauskas   21:23  21:13  25:23 [45']  
         
         
       J.Balsys   7-a vieta
      [101] 16:10   J.Balsys
       D.Gudavičius   18:21  21:15  21:13 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Šukys    
   V.Šukys   ->    
    [93] 15:20   V.Šukys  
   J.Zybartas     21:11  21:17 [21']  
  [83] 14:55   J.Zybartas    
   J.Bartušis   21:8  21:15 [17']     9-a vieta
      [102] 16:10   V.Šukys
   R.Barkauskas       21:11  21:12 [20']
  [84] 14:55   D.Paškevičius    
   D.Paškevičius   21:13  22:20 [26']    
    [94] 15:45   D.Paškevičius  
   A.Juknevičius     21:17  22:20 [22']  
  [85] 14:55   A.Juknevičius    
   V.Bartušis   21:14  21:13 [24']    
         
       J.Zybartas   11-a vieta
      [103] 16:10   J.Zybartas
       A.Juknevičius   21:13  21:12 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Bartušis  
     J.Bartušis   ->   13-a vieta
      [104] 16:10   R.Barkauskas
     R.Barkauskas     14:21  21:16  21:12 [26']
    [95] 15:45   R.Barkauskas  
     V.Bartušis   18:21  21:15  21:13 [27']  
         
         
        15-a vieta
       V.Bartušis
       V.Bartušis   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 102 103 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.