Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ), Data: 2019-10-19, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-19 B, Moterų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19  
 1   Snežana Poklikajeva    Dėl 1-8 vietos      
 S.Poklikajeva      
 16       ->      
  [154] 18:15   S.Poklikajeva    
 9   Augustė Stankevičiūtė      21:14  21:15 [20']    
[137] 17:30   A.Stankevičiūtė      
 8   Gabija Jurkevičiūtė    21:19  19:21  21:11 [38']      
    [163] 19:05   S.Poklikajeva  
 5   Martyna Marija Marcinkevičiūtė        21:11  19:21  21:15 [39']  
[138] 17:30   M.Marcinkevičiūtė      
 12   Greta Šukutytė    21:11  21:16 [20']      
  [155] 18:40   O.Ščerbakova    
 13   Augustė Leimonaitė      21:17  21:7 [29']    
[139] 17:30   O.Ščerbakova      
 4   Oresta Ščerbakova    21:18  23:21 [27']       1-a vieta
      [175] 19:50   S.Poklikajeva
 3   Jogailė Kelečiūtė          21:16  21:15 [22']
 J.Kelečiūtė      
 14       ->      
  [156] 18:40   L.Leonavičiūtė    
 11   Aina Ralytė      21:17  23:21 [33']    
[140] 17:30   L.Leonavičiūtė      
 6   Liepa Leonavičiūtė    21:17  23:21 [34']      
    [164] 19:05   M.Barauskaitė  
 7   Kotryna Čyvaitė        21:11  21:9 [21']  
[141] 17:50   F.Gedminaitė      
 10   Fausta Gedminaitė    21:9  21:16 [20']      
  [157] 18:40   M.Barauskaitė    
 15         21:14  21:12 [22']    
 M.Barauskaitė      
 2   Minija Barauskaitė    ->    O.Ščerbakova   3-a vieta
      [176] 19:50   O.Ščerbakova
       L.Leonavičiūtė   21:16  15:21  21:17 [40']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Stankevičiūtė    
    [165] 19:05   M.Marcinkevičiūtė  
     M.Marcinkevičiūtė   21:7  23:21 [25']   5-a vieta
      [177] 19:50   J.Kelečiūtė
     J.Kelečiūtė     21:16  21:10 [24']
    [166] 19:05   J.Kelečiūtė  
     F.Gedminaitė   21:9  21:16 [26']  
         
         
       A.Stankevičiūtė   7-a vieta
      [178] 19:50   A.Stankevičiūtė
       F.Gedminaitė   21:15  12:21  21:19 [39']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Jurkevičiūtė    
   G.Jurkevičiūtė   ->    
    [167] 19:05   A.Leimonaitė  
   G.Šukutytė     13:21  21:13  21:19 [32']  
  18:40   A.Leimonaitė    
   A.Leimonaitė   21:12  21:12 [21']     9-a vieta
      [179] 19:50   K.Čyvaitė
        21:12  21:16 [20']
   A.Ralytė    
   A.Ralytė   ->    
    [168] 19:30   K.Čyvaitė  
   K.Čyvaitė     28:30  21:10  21:17 [39']  
   K.Čyvaitė    
    ->    
         
       G.Jurkevičiūtė   11-a vieta
      [180] 19:50   A.Ralytė
       A.Ralytė   21:15  21:15 [25']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Šukutytė  
     G.Šukutytė   ->   13-a vieta
       G.Šukutytė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 100 101 
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.