Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj), Data: 2019-11-23, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-19 D, Vyrų vienetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1   Daniel Tankevič    Dėl 1-16 vietos        
 D.Tankevič        
 32       ->        
  [94] 18:05   D.Tankevič      
 17   Arnas Jarmalauskas      21:9  21:2 [15']      
[84] 17:05   A.Jarmalauskas        
 16   Kasparas Andrijauskas    21:13  21:19 [19']        
    [102] 18:45   D.Tankevič    
 9   Arijus Baranauskas        18:21  21:18  21:15 [34']    
 A.Baranauskas        
 24       ->        
  [95] 18:05   A.Baranauskas      
 25         21:10  21:15 [18']      
 E.Samoška        
 8   Erikas Samoška    ->        
      [114] 19:45   D.Tankevič  
 5   Ugnius Lygnugaris          21:7  21:15 [18']  
 U.Lygnugaris        
 28       ->        
  [96] 18:05   U.Lygnugaris      
 21   Rojus Vaitkevičius      21:19  24:22 [32']      
[85] 17:05   J.Altaravičius        
 12   Jogaila Altaravičius    21:3  21:3 [15']        
    [103] 18:45   N.Juodsnukis    
 13   Martynas Dikšaitis        21:9  21:10 [18']    
[86] 17:25   M.Dikšaitis        
 20   Patrikas Taura    21:11  21:3 [16']        
  [97] 18:05   N.Juodsnukis      
 29         21:16  22:20 [30']      
 N.Juodsnukis        
 4   Nerijus Juodsnukis    ->         1-a vieta
        [122] 20:30   D.Tankevič
 3   Paulius Alijošius            21:10  21:10 [20']
 P.Alijošius        
 30       ->        
  [98] 18:25   P.Alijošius      
 19   Augustas Dikšaitis      15:21  22:20  21:19 [34']      
[87] 17:25   A.Dikšaitis        
 14   Rokas Čekauskas    21:16  21:10 [18']        
    [104] 18:45   B.Bačkaitis    
 11   Danielius Sukanka        21:8  21:11 [19']    
[88] 17:25   P.Bambalas        
 22   Pijus Bambalas    21:8  21:9 [16']        
  [99] 18:25   B.Bačkaitis      
 27         21:13  21:11 [25']      
 B.Bačkaitis        
 6   Benas Bačkaitis    ->        
      [115] 19:45   B.Bačkaitis  
 7   Pijus Povilonis          21:16  21:23  21:16 [38']  
 P.Povilonis        
 26       ->        
  [100] 18:25   P.Povilonis      
 23   Jonas Lingaitis      21:8  21:7 [16']      
[89] 17:25   D.Ausiejus        
 10   Domantas Ausiejus    21:11  21:6 [21']        
    [105] 18:45   T.Tenikaitis    
 15   Džiugas Jucius        23:21  21:10 [22']    
[90] 17:45   D.Jucius        
 18   Nojus Kunickas    21:9  21:11 [19']      N.Juodsnukis   3-a vieta
  [101] 18:25   T.Tenikaitis   [123] 20:30   T.Tenikaitis
 31         21:8  23:21 [22']    T.Tenikaitis   16:21  21:15  21:19 [33']
 T.Tenikaitis        
 2   Titas Tenikaitis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Baranauskas    
      [116] 19:45   A.Baranauskas  
       U.Lygnugaris   21:15  21:13 [19']   5-a vieta
       
       P.Alijošius     ->
      [117] 19:45   P.Povilonis  
       P.Povilonis   21:13  21:13 [21']  
           
           
         U.Lygnugaris   7-a vieta
       
         P.Alijošius   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Jarmalauskas      
    [106] 19:05   E.Samoška    
     E.Samoška   21:17  21:13 [21']    
      [118] 20:10   M.Dikšaitis  
     J.Altaravičius     21:16  21:13 [18']  
    [107] 19:05   M.Dikšaitis    
     M.Dikšaitis   21:19  21:17 [20']     9-a vieta
       
     A.Dikšaitis       ->
    [108] 19:05   A.Dikšaitis    
     P.Bambalas   18:21  21:18  21:14 [33']    
      [119] 20:10   A.Dikšaitis  
     D.Ausiejus     21:17  21:16 [20']  
    [109] 19:05   D.Jucius    
     D.Jucius   21:19  21:19 [23']    
           
         E.Samoška   11-a vieta
       
         D.Jucius   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Jarmalauskas    
       
       J.Altaravičius   ->   13-a vieta
       
       P.Bambalas     ->
       
       D.Ausiejus   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   K.Andrijauskas      
   K.Andrijauskas   ->      
    [110] 19:25   K.Andrijauskas    
      ->    
   .      
    ->      
      [120] 20:10   P.Taura  
        21:12  21:15 [17']  
   R.Vaitkevičius      
   R.Vaitkevičius   ->      
    [111] 19:25   P.Taura    
   P.Taura     21:14  20:22  21:19 [33']    
   P.Taura      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   R.Čekauskas      
   R.Čekauskas   ->      
    [112] 19:25   R.Čekauskas    
   D.Sukanka     21:11  21:13 [18']    
   D.Sukanka      
    ->      
      [121] 20:10   R.Čekauskas  
        21:18  21:13 [22']  
   J.Lingaitis      
   J.Lingaitis   ->      
    [113] 19:25   J.Lingaitis    
   N.Kunickas     21:17  19:21  21:11 [21']    
   N.Kunickas      
    ->    K.Andrijauskas   19-a vieta
       
         J.Lingaitis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       R.Vaitkevičius  
       R.Vaitkevičius   ->   21-a vieta
       
       D.Sukanka     ->
       
       N.Kunickas   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.