Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj), Data: 2019-11-23, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-19 D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1   Benas Bačkaitis 
 Daniel Tankevič 
  Dėl 1-8 vietos      
 B.Bačkaitis, D.Tankevič      
 16       ->      
  [54] 14:20   B.Bačkaitis, D.Tankevič    
 9   Pijus Bambalas 
 Džiugas Jucius 
    21:6  21:19 [25']    
[49] 14:00   A.Dikšaitis, M.Dikšaitis      
 8   Augustas Dikšaitis 
 Martynas Dikšaitis 
  21:10  21:18 [20']      
    [65] 15:20   B.Bačkaitis, D.Tankevič  
 5   Arnas Jarmalauskas 
 Danielius Sukanka 
      21:9  21:13 [22']  
 A.Jarmalauskas, D.Sukanka      
 12       ->      
  [55] 14:20   U.Lygnugaris, D.Ausiejus    
 13         21:12  21:9 [22']    
 U.Lygnugaris, D.Ausiejus      
 4   Ugnius Lygnugaris 
 Domantas Ausiejus 
  ->       1-a vieta
      [76] 16:20   A.Baranauskas, N.Juodsnukis
 3   Paulius Alijošius 
 Titas Tenikaitis 
        21:15  21:16 [25']
 P.Alijošius, T.Tenikaitis      
 14       ->      
  [56] 14:40   P.Alijošius, T.Tenikaitis    
 11   Rojus Vaitkevičius 
 Patrikas Taura 
    21:12  21:15 [24']    
[50] 14:00   J.Altaravičius, E.Samoška      
 6   Jogaila Altaravičius 
 Erikas Samoška 
  21:11  21:10 [19']      
    [66] 15:20   A.Baranauskas, N.Juodsnukis  
 7   Kasparas Andrijauskas 
 Jonas Lingaitis 
      18:21  21:17  21:15 [33']  
[51] 14:00   R.Čekauskas, N.Kunickas      
 10   Rokas Čekauskas 
 Nojus Kunickas 
  21:14  21:14 [24']      
  [57] 14:40   A.Baranauskas, N.Juodsnukis    
 15         21:11  21:3 [18']    
 A.Baranauskas, N.Juodsnukis      
 2   Arijus Baranauskas 
 Nerijus Juodsnukis 
  ->    U.Lygnugaris, D.Ausiejus   3-a vieta
      [77] 16:20   P.Alijošius, T.Tenikaitis
       P.Alijošius, T.Tenikaitis   21:11  21:15 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Dikšaitis, M.Dikšaitis    
    [67] 15:40   A.Dikšaitis, M.Dikšaitis  
     A.Jarmalauskas, D.Sukanka   21:4  21:9 [19']   5-a vieta
     
     J.Altaravičius, E.Samoška     ->
    [68] 15:40   J.Altaravičius, E.Samoška  
     R.Čekauskas, N.Kunickas   21:11  21:18 [21']  
         
         
       A.Jarmalauskas, D.Sukanka   7-a vieta
     
       R.Čekauskas, N.Kunickas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Bambalas, D.Jucius    
   P.Bambalas, D.Jucius   ->    
     P.Bambalas, D.Jucius  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [69] 15:40   P.Bambalas, D.Jucius
        21:13  21:18 [22']
   R.Vaitkevičius, P.Taura    
   R.Vaitkevičius, P.Taura   ->    
    [58] 14:40   K.Andrijauskas, J.Lingaitis  
   K.Andrijauskas, J.Lingaitis     21:19  21:13 [24']  
   K.Andrijauskas, J.Lingaitis    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Vaitkevičius, P.Taura
       R.Vaitkevičius, P.Taura   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.