Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (3 etapas), Data: 2019-01-26, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26  
 1   Darius Likas 
 Živilė Simonaitytė 
  Dėl 1-8 vietos      
[77] 16:05   D.Likas, Ž.Simonaitytė      
 16   Darius Jurgilas 
 Ramunė Pečiukaitienė 
  21:5  21:10 [16']      
  [99] 17:20   D.Likas, Ž.Simonaitytė    
 9   Artūras Ščerbakovas 
 Vaida Daugėlienė 
    21:11  21:17 [18']    
[78] 16:05   L.Fiodorovas, R.Januškienė      
 8   Laimis Fiodorovas 
 Rima Januškienė 
  28:26  16:21  21:19 [38']      
    [121] 19:25   D.Likas, Ž.Simonaitytė  
 5   Jonas Daugėla 
 Monika Petreikytė 
      21:15  19:21  21:15 [20']  
[79] 16:05   J.Daugėla, M.Petreikytė      
 12   Rolandas Čepulis 
 Renata Staupelienė 
  21:6  21:23  21:17 [34']      
  [100] 17:20   J.Daugėla, M.Petreikytė    
 13   Raimondas Povilaitis 
 Gabrielė Masevičienė 
    22:20  21:13 [22']    
[80] 16:05   R.Ražanauskas, L.Gorienė      
 4   Ramūnas Ražanauskas 
 Lina Gorienė 
  21:11  21:10 [2']       1-a vieta
      [139] 20:40   D.Likas, Ž.Simonaitytė
 3   Robertas Giedraitis 
 Ernesta Grigeliūnienė 
        21:17  21:15 [18']
[81] 16:05   R.Giedraitis, E.Grigeliūnienė      
 14   Laurynas Urniežius 
 Laura Paulauskaitė 
  21:19  15:21  21:14 [38']      
  [101] 17:45   R.Giedraitis, E.Grigeliūnienė    
 11   Paulius Bareika 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
    21:14  17:21  21:12 [32']    
[82] 16:05   T.Jarutis, O.Merčaitienė      
 6   Tadas Jarutis 
 Odeta Merčaitienė 
  21:19  21:11 [5']      
    [122] 19:25   R.Giedraitis, E.Grigeliūnienė  
 7   Augustas Masevičius 
 Dovilė Morkvėnaitė 
      16:21  21:13  21:17 [20']  
[83] 16:05   V.Viederis, M.Gumbrevičiūtė      
 10   Vidmantas Viederis 
 Milda Gumbrevičiūtė 
  21:15  21:10 [27']      
  [102] 17:45   V.Viederis, M.Gumbrevičiūtė    
 15   Aidas Giedrikas 
 Virginija Karpovičiūtė 
    21:11  21:14 [20']    
[84] 16:05   A.Giedrikas, V.Karpovičiūtė      
 2   Rokas Grytė 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
  21:19  16:21  23:21 [33']    J.Daugėla, M.Petreikytė   3-a vieta
      [140] 20:40   V.Viederis, M.Gumbrevičiūtė
       V.Viederis, M.Gumbrevičiūtė   21:15  7:21  21:18 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Fiodorovas, R.Januškienė    
    [123] 19:25   R.Ražanauskas, L.Gorienė  
     R.Ražanauskas, L.Gorienė   21:13  18:21  22:20 [21']   5-a vieta
      [141] 21:05   R.Ražanauskas, L.Gorienė
     T.Jarutis, O.Merčaitienė     21:12  21:11 [17']
    [124] 19:25   T.Jarutis, O.Merčaitienė  
     A.Giedrikas, V.Karpovičiūtė   23:21  21:18 [18']  
         
         
       L.Fiodorovas, R.Januškienė   7-a vieta
     
       A.Giedrikas, V.Karpovičiūtė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   D.Jurgilas, R.Pečiukaitienė      
  [103] 17:45   A.Ščerbakovas, V.Daugėlienė    
   A.Ščerbakovas, V.Daugėlienė   21:9  21:16 [37']    
    [125] 19:25   A.Ščerbakovas, V.Daugėlienė  
   R.Čepulis, R.Staupelienė     21:12  21:17 [24']  
  [104] 17:45   R.Čepulis, R.Staupelienė    
   R.Povilaitis, G.Masevičienė   21:11  21:13 [41']     9-a vieta
      [142] 21:05   R.Grytė, K.Ragalevičiūtė
   L.Urniežius, L.Paulauskaitė       21:12  17:21  21:5 [24']
  [105] 17:45   P.Bareika, R.Šutaitė-Giedraitienė    
   P.Bareika, R.Šutaitė-Giedraitienė   13:21  21:15  21:11 [34']    
    [126] 19:50   R.Grytė, K.Ragalevičiūtė  
   A.Masevičius, D.Morkvėnaitė     21:19  21:13 [25']  
  [106] 18:10   R.Grytė, K.Ragalevičiūtė    
   R.Grytė, K.Ragalevičiūtė   21:11  21:10 [32']    
         
       R.Čepulis, R.Staupelienė   11-a vieta
     
       P.Bareika, R.Šutaitė-Giedraitienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     D.Jurgilas, R.Pečiukaitienė    
     
     R.Povilaitis, G.Masevičienė   ->   13-a vieta
     
     L.Urniežius, L.Paulauskaitė     ->
     
     A.Masevičius, D.Morkvėnaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 92 93 
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A grupė)
2019-03-09 10:30 2019-03-09 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj grupė
2019-02-23 09:00 2019-02-23 20:00
Modulis, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.