Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-05-18, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Marius Tamošiūnas ,   Žilvinas Tamošiūnas   Dėl 1-4 vietų    
[56] 13:00    M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas    
 8   Valdas Jankauskas ,   Almantas Viruišis    21:11  19:21  21:10 [25']    
  [73] 14:00    M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas  
 5   Gediminas Fridricas ,   Lauras Žibūda      21:16  21:19 [19']  
[57] 13:30    G.Fridricas, L.Žibūda    
 4   Giedrius Arbačiauskas ,   Raimundas Masevičius    21:14  15:21  23:21 [27']    1-a vieta
    [93] 15:30    M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas
 3   Aidas Stalmokas ,   Audrius Butkus        21:14  24:22 [19']
[58] 13:30    A.Stalmokas, A.Butkus    
 6   Nerijus Molis ,   Pavel Šavareiko    21:15  21:6 [17']    
  [74] 14:30    A.Stalmokas, A.Butkus  
 7   Albinas Zakarauskas ,   Gediminas Jauniškis      21:10  21:18 [18']  
[59] 13:30    N.Budrikas, R.Budrikas    
 2   Nojus Budrikas ,   Rolandas Budrikas    21:16  23:21 [18']    
     
     G.Fridricas, L.Žibūda  3-a vieta
  [94] 15:30    G.Fridricas, L.Žibūda
   N.Budrikas, R.Budrikas   21:14  17:21  21:17 [25']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   V.Jankauskas, A.Viruišis    
  [75] 14:30    G.Arbačiauskas, R.Masevičius  
   G.Arbačiauskas, R.Masevičius   21:11  18:21  21:12 [28']  5-a vieta
    [95] 15:30    G.Arbačiauskas, R.Masevičius
   N.Molis, P.Šavareiko     21:10  21:15 [14']
  [76] 14:30    A.Zakarauskas, G.Jauniškis  
   A.Zakarauskas, G.Jauniškis   21:13  21:18 [17']  
       
       
     V.Jankauskas, A.Viruišis  7-a vieta
    [96] 15:30    V.Jankauskas, A.Viruišis
     N.Molis, P.Šavareiko   21:12  21:13 [15']
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 95 96 
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2019-05-11 09:00 2019-05-12 15:00
Delfi, Vilnius
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
PBL (7 etapas)
2019-05-04 09:30 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.