Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-06-29, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-29 2019-06-29 2019-06-29  
 1   Andžej Mackevič ,   Jelena Ramaneckienė   Dėl 1-4 vietų    
 A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 8       ->    
  [24] 10:45   A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
 5   Ramūnas Kavaliauskas ,   Rugilė Gečaitė      21:11  21:17 [28']  
[11] 10:20   A.Kordušas, I.Petrulaitienė    
 4   Andrius Kordušas ,   Indrė Petrulaitienė    21:13  21:17 [33']    1-a vieta
    [38] 11:35   A.Kvedarauskas, A.Pakšytė
 3   Nidas Kijauskas ,   Giedrė Dapkuvienė        21:9  21:12 [17']
[12] 10:20   N.Kijauskas, G.Dapkuvienė    
 6   Evaldas Bradūnas ,   Aušrinė Balazaitė    15:21  21:18  21:9 [34']    
  [25] 10:45   A.Kvedarauskas, A.Pakšytė  
 7   Mantas Palubinskas ,   Gerda Trakymaitė      21:17  21:11 [21']  
[13] 10:20   A.Kvedarauskas, A.Pakšytė    
 2   Aivaras Kvedarauskas ,   Aurelija Pakšytė    21:15  21:12 [34']    
     
     A.Kordušas, I.Petrulaitienė  3-a vieta
  [39] 11:35   N.Kijauskas, G.Dapkuvienė
   N.Kijauskas, G.Dapkuvienė   18:21  22:20  21:19 [42']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   R.Kavaliauskas, R.Gečaitė  
   R.Kavaliauskas, R.Gečaitė   ->  5-a vieta
    [40] 11:35   M.Palubinskas, G.Trakymaitė
   E.Bradūnas, A.Balazaitė     21:19  24:26  21:14 [39']
  [26] 10:45   M.Palubinskas, G.Trakymaitė  
   M.Palubinskas, G.Trakymaitė   21:19  21:19 [31']  
       
       
     7-a vieta
     E.Bradūnas, A.Balazaitė
     E.Bradūnas, A.Balazaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 95 96 
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.