Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (6 etapas), Data: 2019-03-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16  
 1   Karolis Šemeta 
 Tomas Lukoševičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Šemeta, T.Lukoševičius      
 16       ->      
  [10] 10:20    K.Šemeta, T.Lukoševičius    
 9   Sergej Pavlov 
 Pavel Gusev 
    21:8  22:20 [19']    
[1] 10:00    S.Pavlov, P.Gusev      
 8   Marius Tamošiūnas 
 Žilvinas Tamošiūnas 
  21:16  21:18 [19']      
    [12] 10:20    K.Šemeta, T.Lukoševičius  
 5   Artūras Nareika 
 Artūras Olšauskas 
      21:10  21:18 [16']  
 A.Nareika, A.Olšauskas      
 12       ->      
  [4] 10:00    A.Nareika, A.Olšauskas    
 13         21:15  21:17 [18']    
 J.Pauliukas, P.Gečas      
 4   Jurgis Pauliukas 
 Pranciškus Gečas 
  ->       1-a vieta
      [21] 11:20    K.Šemeta, T.Lukoševičius
 3   Gintautas Jaugielavičius 
 Aurimas Misius 
        21:13  21:15 [18']
 G.Jaugielavičius, A.Misius      
 14       ->      
  [5] 10:00    G.Jaugielavičius, A.Misius    
 11         21:18  21:16 [18']    
 S.Malakauskas, J.Masaitis      
 6   Simas Malakauskas 
 Julius Masaitis 
  ->      
    [13] 10:50    G.Miestauskas, R.Kavaliauskas  
 7   Skirmantas Jurkevičius 
 Agnius Tamošaitis 
      21:18  21:15 [20']  
 S.Jurkevičius, A.Tamošaitis      
 10       ->      
  [6] 10:00    G.Miestauskas, R.Kavaliauskas    
 15         21:17  19:21  21:16 [29']    
 G.Miestauskas, R.Kavaliauskas      
 2   Giedrius Miestauskas 
 Ramūnas Kavaliauskas 
  ->    A.Nareika, A.Olšauskas   3-a vieta
      [22] 11:20    A.Nareika, A.Olšauskas
       G.Jaugielavičius, A.Misius   21:14  21:17 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Pavlov, P.Gusev    
    [14] 10:50    J.Pauliukas, P.Gečas  
     J.Pauliukas, P.Gečas   13:21  21:11  21:15 [32']   5-a vieta
      [23] 11:20    J.Pauliukas, P.Gečas
     S.Malakauskas, J.Masaitis     18:21  21:14  21:18 [29']
    [15] 10:50    S.Jurkevičius, A.Tamošaitis  
     S.Jurkevičius, A.Tamošaitis   22:20  11:21  22:20 [29']  
         
         
       S.Pavlov, P.Gusev   7-a vieta
      [24] 11:20    S.Malakauskas, J.Masaitis
       S.Malakauskas, J.Masaitis   21:15  12:21  21:18 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas    
   M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas   ->    
     M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 94 95 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2019-05-11 09:00 2019-05-12 15:00
Delfi, Vilnius
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
PBL (7 etapas)
2019-05-04 09:30 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-11    VV  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 09:30 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.