Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (6 etapas), Data: 2019-03-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16  
 1   Ramūnas Ražanauskas 
 Aurimas Kamantauskas 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Ražanauskas, A.Kamantauskas        
 32       ->        
  [100] 16:50    R.Ražanauskas, A.Kamantauskas      
 17   Ignas Dundulis 
 Andrius Kvietkauskas 
    21:14  21:9 [14']      
[94] 16:20    P.Rudokas, D.Banevičius        
 16   Paulius Rudokas 
 Dovydas Banevičius 
  21:16  21:13 [17']        
    [112] 17:20    R.Ražanauskas, A.Kamantauskas    
 9   Egidijus Bubulis 
 Gediminas Buitvydas 
      21:18  17:21  21:13 [27']    
 E.Bubulis, G.Buitvydas        
 24       ->        
  [101] 16:20    E.Bubulis, G.Buitvydas      
 25         21:12  23:21 [17']      
 L.Žibūda, G.Fridricas        
 8   Lauras Žibūda 
 Gediminas Fridricas 
  ->        
      [125] 17:50    L.Bečalis, G.Celencevičius  
 5   Aldas Maziliauskas 
 Vytautas Česonis 
        21:5  21:18 [15']  
 A.Maziliauskas, V.Česonis        
 28       ->        
  [102] 16:20    L.Bečalis, G.Celencevičius      
 21         21:19  21:13 [16']      
 L.Bečalis, G.Celencevičius        
 12   Laimonas Bečalis 
 Gytis Celencevičius 
  ->        
    [113] 17:20    L.Bečalis, G.Celencevičius    
 13   Robertas Lengvenis 
 Almantas Abromaitis 
      22:20  21:16 [18']    
 R.Lengvenis, A.Abromaitis        
 20       ->        
  [103] 16:50    L.Liaudanskas, A.Zakarauskas      
 29         21:23  21:12  21:12 [25']      
 L.Liaudanskas, A.Zakarauskas        
 4   Laisvydas Liaudanskas 
 Albinas Zakarauskas 
  ->         1-a vieta
        [139] 18:50    D.Martinaitis, A.Pečiboršč
 3   Nerijus Molis 
 Pranas Varaneckas 
          21:17  21:14 [19']
 N.Molis, P.Varaneckas        
 30       ->        
  [104] 16:50    K.Koira, S.Vindašius      
 19   Aušrys Šliavas 
 Šarūnas Andriulionis 
    21:16  17:21  21:16 [27']      
[95] 16:20    K.Koira, S.Vindašius        
 14   Kęstutis Koira 
 Simas Vindašius 
  21:17  21:14 [16']        
    [114] 17:20    D.Martinaitis, A.Pečiboršč    
 11   Dalius Martinaitis 
 Augustas Pečiboršč 
      21:12  21:16 [16']    
 D.Martinaitis, A.Pečiboršč        
 22       ->        
  [105] 16:50    D.Martinaitis, A.Pečiboršč      
 27         21:16  21:11 [15']      
 A.Stalmokas, A.Surgutanovas        
 6   Aidas Stalmokas 
 Artūras Surgutanovas 
  ->        
      [126] 18:20    D.Martinaitis, A.Pečiboršč  
 7   Augustas Masevičius 
 Raimundas Masevičius 
        21:11  21:15 [16']  
 A.Masevičius, R.Masevičius        
 26       ->        
  [106] 16:50    D.Sirvydis, D.Likas      
 23         22:20  21:4 [14']      
 D.Sirvydis, D.Likas        
 10   Darius Sirvydis 
 Darius Likas 
  ->        
    [115] 17:20    D.Mazėtis, M.Puchovičius    
 15   Kęstutis Kučinskas 
 Vitalijus Šalunovas 
      21:18  21:9 [17']    
[96] 16:20    K.Kučinskas, V.Šalunovas        
 18   Liudas Liepa 
 Augustinas Stankevičius 
  21:19  21:23  21:7 [29']      R.Ražanauskas, A.Kamantauskas   3-a vieta
  [107] 16:50    D.Mazėtis, M.Puchovičius   [140] 18:50    D.Mazėtis, M.Puchovičius
 31         21:12  21:13 [17']    D.Mazėtis, M.Puchovičius   21:14  21:18 [17']
 D.Mazėtis, M.Puchovičius        
 2   Dainius Mazėtis 
 Martynas Puchovičius 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Bubulis, G.Buitvydas    
      [127] 18:20    E.Bubulis, G.Buitvydas  
       L.Liaudanskas, A.Zakarauskas   21:18  21:18 [19']   5-a vieta
        [141] 18:50    E.Bubulis, G.Buitvydas
       K.Koira, S.Vindašius     21:19  21:17 [18']
      [128] 18:20    K.Koira, S.Vindašius  
       D.Sirvydis, D.Likas   14:21  21:18  21:15 [29']  
           
           
         L.Liaudanskas, A.Zakarauskas   7-a vieta
        [142] 19:20    D.Sirvydis, D.Likas
         D.Sirvydis, D.Likas   21:14  19:21  21:13 [28']
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Rudokas, D.Banevičius      
    [116] 17:20    L.Žibūda, G.Fridricas    
     L.Žibūda, G.Fridricas   21:15  21:12 [15']    
      [129] 18:20    L.Žibūda, G.Fridricas  
     A.Maziliauskas, V.Česonis     22:20  21:8 [16']  
    [117] 17:20    A.Maziliauskas, V.Česonis    
     R.Lengvenis, A.Abromaitis   21:16  21:15 [16']     9-a vieta
        [143] 19:20    A.Stalmokas, A.Surgutanovas
     N.Molis, P.Varaneckas       21:19  19:21  21:19 [33']
    [118] 17:50    A.Stalmokas, A.Surgutanovas    
     A.Stalmokas, A.Surgutanovas   24:22  19:21  21:16 [33']    
      [130] 18:20    A.Stalmokas, A.Surgutanovas  
     A.Masevičius, R.Masevičius     21:14  21:13 [19']  
    [119] 17:50    K.Kučinskas, V.Šalunovas    
     K.Kučinskas, V.Šalunovas   18:21  21:19  21:16 [32']    
           
         A.Maziliauskas, V.Česonis   11-a vieta
        [144] 19:20    A.Maziliauskas, V.Česonis
         K.Kučinskas, V.Šalunovas   21:18  21:18 [21']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Rudokas, D.Banevičius    
      [131] 18:20    R.Lengvenis, A.Abromaitis  
       R.Lengvenis, A.Abromaitis   17:21  21:11  21:15 [24']   13-a vieta
        [145] 19:20    N.Molis, P.Varaneckas
       N.Molis, P.Varaneckas     21:12  21:15 [15']
      [132] 18:20    N.Molis, P.Varaneckas  
       A.Masevičius, R.Masevičius   13:21  21:14  21:13 [25']  
           
           
         P.Rudokas, D.Banevičius   15-a vieta
        [146] 19:20    A.Masevičius, R.Masevičius
    Dėl 17-32 vietos      A.Masevičius, R.Masevičius   23:21  22:20 [19']
         
   I.Dundulis, A.Kvietkauskas      
   I.Dundulis, A.Kvietkauskas   ->      
     I.Dundulis, A.Kvietkauskas    
      ->    
   .      
    ->      
       I.Dundulis, A.Kvietkauskas  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [147] 19:20    L.Liepa, A.Stankevičius
          21:11  21:19 [17']
   A.Šliavas, Š.Andriulionis      
   A.Šliavas, Š.Andriulionis   ->      
     A.Šliavas, Š.Andriulionis    
      ->    
   .      
    ->      
      [133] 18:20    L.Liepa, A.Stankevičius  
        21:15  21:18 [17']  
   .      
    ->      
     L.Liepa, A.Stankevičius    
   L.Liepa, A.Stankevičius     ->    
   L.Liepa, A.Stankevičius      
    ->     19-a vieta
         A.Šliavas, Š.Andriulionis
         A.Šliavas, Š.Andriulionis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 94 95 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2019-05-11 09:00 2019-05-12 15:00
Delfi, Vilnius
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
PBL (7 etapas)
2019-05-04 09:30 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-11    VV  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 09:30 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.