Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (6 etapas), Data: 2019-03-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16  
 1   Kotryna Janutaitė 
 Živilė Simonaitytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Janutaitė, Ž.Simonaitytė      
 16       ->      
  [108] 16:50    V.Zonytė, A.Mastavičiūtė    
 9   Joana Kairienė 
 Karolina Juodeškaitė 
    15:21  21:18  21:10 [29']    
[97] 16:20    V.Zonytė, A.Mastavičiūtė      
 8   Viktorija Zonytė 
 Asta Mastavičiūtė 
  21:12  21:13 [15']      
    [120] 17:50    V.Zonytė, A.Mastavičiūtė  
 5   Alina Michaliova 
 Inga Jakutienė 
      21:19  21:16 [20']  
 A.Michaliova, I.Jakutienė      
 12       ->      
  [109] 16:50    A.Michaliova, I.Jakutienė    
 13         19:21  21:3  21:15 [23']    
 R.Tumbrotaitė, A.Kazlienė      
 4   Rasma Tumbrotaitė 
 Akvilė Kazlienė  
  ->       1-a vieta
      [134] 18:50    V.Zonytė, A.Mastavičiūtė
 3   Gintarė Gumbytė 
 Vaida Žitlinskaitė 
        12:21  25:23  21:10 [35']
 G.Gumbytė, V.Žitlinskaitė      
 14       ->      
  [110] 17:20    G.Gumbytė, V.Žitlinskaitė    
 11   Diana Lubė 
 Gintarė Ramanauskaitė 
    21:17  18:21  21:9 [28']    
[98] 16:20    D.Lubė, G.Ramanauskaitė      
 6   Asta Kvasytė 
 Aušra Lingytė 
  21:15  21:17 [16']      
    [121] 17:50    J.Molienė, G.Ūsienė  
 7   Jolanta Molienė 
 Giedrė Ūsienė 
      12:21  26:24  21:19 [34']  
[99] 16:20    J.Molienė, G.Ūsienė      
 10   Gabrielė Masevičienė 
 Lina Venckutė 
  21:10  21:9 [14']      
  [111] 17:20    J.Molienė, G.Ūsienė    
 15         21:10  21:13 [17']    
 V.Kudabienė, R.Žigienė      
 2   Vilma Kudabienė 
 Rūta Žigienė 
  ->    A.Michaliova, I.Jakutienė   3-a vieta
      [135] 18:50    G.Gumbytė, V.Žitlinskaitė
       G.Gumbytė, V.Žitlinskaitė   21:19  21:17 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Janutaitė, Ž.Simonaitytė    
    [122] 17:50    K.Janutaitė, Ž.Simonaitytė  
     R.Tumbrotaitė, A.Kazlienė   11:21  21:12  21:13 [24']   5-a vieta
      [136] 18:50    V.Kudabienė, R.Žigienė
     D.Lubė, G.Ramanauskaitė     21:17  22:20 [21']
    [123] 17:50    V.Kudabienė, R.Žigienė  
     V.Kudabienė, R.Žigienė   16:21  21:16  21:13 [29']  
         
         
       R.Tumbrotaitė, A.Kazlienė   7-a vieta
      [137] 18:50    R.Tumbrotaitė, A.Kazlienė
       D.Lubė, G.Ramanauskaitė   21:12  21:18 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Kairienė, K.Juodeškaitė    
   J.Kairienė, K.Juodeškaitė   ->    
     J.Kairienė, K.Juodeškaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [138] 18:50    A.Kvasytė, A.Lingytė
        21:15  21:10 [17']
   A.Kvasytė, A.Lingytė    
   A.Kvasytė, A.Lingytė   ->    
    [124] 17:50    A.Kvasytė, A.Lingytė  
   G.Masevičienė, L.Venckutė     21:8  21:18 [17']  
   G.Masevičienė, L.Venckutė    
    ->    
         
        11-a vieta
       G.Masevičienė, L.Venckutė
       G.Masevičienė, L.Venckutė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 94 95 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2019-05-11 09:00 2019-05-12 15:00
Delfi, Vilnius
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
PBL (7 etapas)
2019-05-04 09:30 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-11    VV  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 09:30 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.