Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys, Data: 2019-01-26, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- U-12, Vyrų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26  
 1   Nojus Tenikaitis   Dėl 1-4 vietų    
[9] 10:05   N.Tenikaitis    
 8   Konstantinas Dregval    21:2  21:1 [15']    
  [16] 10:25   N.Tenikaitis  
 5   Domantas Ausėjus      21:3  21:3 [12']  
[4] 09:30   D.Ausėjus    
 4   Ugnius Lygnugaris    27:29  22:20  21:16 [38']    1-a vieta
    [26] 11:20   N.Tenikaitis
 3   Rokas Krūminas        21:14  21:10 [22']
[5] 09:45   R.Krūminas    
 6   Robertas Bartkus    21:18  21:7 [19']    
  [17] 10:45   K.Sakalauskas  
 7   Tadas Rimkus      21:6  21:7 [15']  
[10] 10:05   K.Sakalauskas    
 2   Kipras Sakalauskas    21:6  21:8 [20']    
     
     D.Ausėjus  3-a vieta
  [27] 11:20   D.Ausėjus
   R.Krūminas   21:19  17:21  21:14 [32']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   K.Dregval    
   U.Lygnugaris  
   U.Lygnugaris   21:13  21:3 [16']  5-a vieta
    [28] 11:20   U.Lygnugaris
   R.Bartkus     21:9  21:14 [19']
   T.Rimkus  
   T.Rimkus   21:14  21:12 [22']  
       
       
     K.Dregval  7-a vieta
    [29] 11:40   R.Bartkus
     R.Bartkus   21:19  21:14 [20']
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 92 93 
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A grupė)
2019-03-09 10:30 2019-03-09 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj grupė
2019-02-23 09:00 2019-02-23 20:00
Modulis, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.