Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2019-03-23, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23  
 1   Laimonas Bečalis   Dėl 1-4 vietų    
[193] 19:00   L.Fiodorovas    
 8   Laimis Fiodorovas    17:21  22:20  21:18 [41']    
  [212] 19:50   L.Fiodorovas  
 5   Viktoras Pečiulis      21:17  21:17 [25']  
[194] 19:00   V.Pečiulis    
 4   Artūras Sirbikė    21:16  21:14 [30']    1-a vieta
    [226] 20:45   T.Vareika
 3   Ernestas Jarulaitis        21:18  21:17 [26']
[195] 19:00   V.Pipinė    
 6   Vadimas Pipinė    21:13  21:13 [29']    
  [213] 19:50   T.Vareika  
 7   Antanas Gelažėlis      21:17  22:20 [29']  
[196] 19:00   T.Vareika    
 2   Tomas Vareika    21:12  21:16 [18']    
     
     V.Pečiulis  3-a vieta
  [227] 20:45   V.Pipinė
   V.Pipinė   21:18  21:8 [22']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   L.Bečalis    
  [214] 19:50   A.Sirbikė  
   A.Sirbikė   21:15  21:17 [18']  5-a vieta
    [228] 20:45   A.Sirbikė
   E.Jarulaitis     21:14  21:18 [24']
  [215] 19:50   E.Jarulaitis  
   A.Gelažėlis   21:13  17:21  21:18 [24']  
       
       
     L.Bečalis  7-a vieta
   
     A.Gelažėlis   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 95 96 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2019-05-11 09:00 2019-05-12 15:00
Delfi, Vilnius
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.