Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas , Data: 2019-03-16, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
11
21
6
21
 20'
5
21
14
21
 17'
36/84
-48
0
3
2 Tadas Kikilas 
 Ignas Vaivada 
21
11
21
6
 20'
21
18
22
20
 26'
85/55
30
2
1
3 Aurimas Mizgiris 
 Gerhardas Skonsmanas 
21
5
21
14
 17'
18
21
20
22
 26'
80/62
18
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Česlovas Ramanauskas 
 Giedrius Stasiulis 
27
25
21
12
 26'
21
19
26
28
21
16
 44'
116/100
16
2
1
2 Vitalij Krasovskij 
 Gabrielius Vaičiulis 
25
27
12
21
 26'
15
21
21
18
19
21
 34'
92/108
-16
0
3
3 Donatas Narvilas 
 Artūras Ščerbakovas 
19
21
28
26
16
21
 44'
21
15
18
21
21
19
 34'
123/123
0
1
2



2019-03-16  
   1-a vieta
 2    Česlovas Ramanauskas,  Giedrius Stasiulis  
[62] 16:25   T.Kikilas, I.Vaivada
 3    Tadas Kikilas,  Ignas Vaivada   21:14  21:11 [23']
   



2019-03-16  
   3-a vieta
 5    Aurimas Mizgiris,  Gerhardas Skonsmanas  
[63] 16:25   A.Mizgiris, G.Skonsmanas
 6    Donatas Narvilas,  Artūras Ščerbakovas   21:16  21:10 [17']
   



2019-03-16  
   5-a vieta
 1    Sigitas Galentas,  Artūras Jachontovas  
[64] 16:25   S.Galentas, A.Jachontovas
 4    Vitalij Krasovskij,  Gabrielius Vaičiulis   21:18  21:16 [26']
   



 
   7-a vieta
 7      
 .
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 94 95 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2019-05-11 09:00 2019-05-12 15:00
Delfi, Vilnius
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
PBL (7 etapas)
2019-05-04 09:30 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-11    VV  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 09:30 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.