Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
„Žemaitijos taurė“ (2 turas), Data: 2019-06-01, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01  
 1   Kristė Anciūtė   Dėl 1-4 vietų    
 K.Anciūtė    
 8       ->    
  [117] 16:20   K.Anciūtė  
 5   Justė Linkutė      18:21  21:15  21:15 [33']  
[109] 15:55   M.Lekšaitė    
 4   Milda Lekšaitė    21:19  21:9 [27']    1-a vieta
    [126] 17:00   K.Anciūtė
 3   Aina Ralytė        21:7  21:9 [14']
[110] 15:55   A.Ralytė    
 6   Milanta Sutkutė    23:21  21:19 [27']    
  [118] 16:20   G.Šukutytė  
 7   Vėjūnė Vasiliauskaitė      21:11  21:13 [24']  
[111] 15:55   G.Šukutytė    
 2   Greta Šukutytė    21:14  21:11 [16']    
     
     M.Lekšaitė  3-a vieta
  [127] 17:00   M.Lekšaitė
   A.Ralytė   21:10  16:21  21:6 [28']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   J.Linkutė  
   J.Linkutė   ->  5-a vieta
    [128] 17:10   J.Linkutė
   M.Sutkutė     25:23  21:9 [25']
  [119] 16:20   M.Sutkutė  
   V.Vasiliauskaitė   21:8  21:17 [41']  
       
       
     7-a vieta
     V.Vasiliauskaitė
     V.Vasiliauskaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 100 101 
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.