Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
„Žemaitijos taurė“ (2 turas), Data: 2019-06-01, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01  
 1   Rokas Lesinskas 
 Kipras Sakalauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Lesinskas, K.Sakalauskas      
 16       ->      
   R.Lesinskas, K.Sakalauskas    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [93] 14:45   R.Lesinskas, K.Sakalauskas  
 5   Gabrielius Ostrovskis 
 Nojus Šiaulys 
      21:6  21:5 [28']  
 G.Ostrovskis, N.Šiaulys      
 12       ->      
  [83] 14:25   P.Jarašiūnas, A.Jokimčius    
 13         21:17  21:23  21:18 [36']    
 P.Jarašiūnas, A.Jokimčius      
 4   Paulius Jarašiūnas 
 Arnas Jokimčius 
  ->       1-a vieta
      [103] 15:30   R.Lesinskas, K.Sakalauskas
 3   Rokas Krūminas 
 Ugnius Lygnugaris 
        21:10  21:14 [33']
 R.Krūminas, U.Lygnugaris      
 14       ->      
  [84] 14:25   R.Krūminas, U.Lygnugaris    
 11   Armandas Kazlauskas 
 Arijus Pocius 
    21:12  21:14 [26']    
[75] 14:00   A.Kazlauskas, A.Pocius      
 6   Robertas Bartkus 
 Vilius Kontrimas 
  21:17  21:9 [23']      
    [94] 14:45   R.Dargis, N.Tenikaitis  
 7   Nojus Alijauskas 
 Eimantas Reuka 
      21:5  21:1 [19']  
[76] 14:00   N.Alijauskas, E.Reuka      
 10   Jogaila Altaravičius 
 Kasparas Andrijauskas 
  21:16  21:12      
  [85] 14:25   R.Dargis, N.Tenikaitis    
 15         21:7  21:3 [15']    
 R.Dargis, N.Tenikaitis      
 2   Rokas Dargis 
 Nojus Tenikaitis 
  ->    P.Jarašiūnas, A.Jokimčius   3-a vieta
      [104] 15:30   P.Jarašiūnas, A.Jokimčius
       R.Krūminas, U.Lygnugaris   21:12  21:10 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     G.Ostrovskis, N.Šiaulys  
     G.Ostrovskis, N.Šiaulys   ->   5-a vieta
      [105] 15:30   G.Ostrovskis, N.Šiaulys
     A.Kazlauskas, A.Pocius     21:18  21:9 [23']
    [95] 14:45   A.Kazlauskas, A.Pocius  
     N.Alijauskas, E.Reuka   21:17  23:21 [22']  
         
         
        7-a vieta
       N.Alijauskas, E.Reuka
       N.Alijauskas, E.Reuka   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       J.Altaravičius, K.Andrijauskas
        ->
   R.Bartkus, V.Kontrimas    
   R.Bartkus, V.Kontrimas   ->    
    [96] 14:45   J.Altaravičius, K.Andrijauskas  
   J.Altaravičius, K.Andrijauskas     21:18  21:18 [26']  
   J.Altaravičius, K.Andrijauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Bartkus, V.Kontrimas
       R.Bartkus, V.Kontrimas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 96 97 
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.