Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR 2019 (N2), Data: 2019-03-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-02 2019-03-02 2019-03-02 2019-03-02  
 1   Jorūnė Šalnaitė    Dėl 1-8 vietos      
 J.Šalnaitė      
 16       ->      
  [22] 10:45    J.Šalnaitė    
 9   Elza Zitane      24:22  21:13 [20']    
[8] 10:20    E.Zitane      
 8   Liepa Budrytė    21:2  21:9 [12']      
    [37] 11:30    J.Šalnaitė  
 5   Emilija Kudirkaitė        21:7  21:4 [15']  
[9] 10:20    M.Songinaitė      
 12   Mantė Songinaitė    21:8  21:10 [14']      
  [23] 11:10    A.Ramaneckaitė    
 13   Justina Mitrulevičiūtė      21:2  21:3 [11']    
[10] 10:20    A.Ramaneckaitė      
 4   Aurelija Ramaneckaitė    21:8  21:5 [12']       1-a vieta
      [49] 12:20    T.Leonovič
 3   Taja Leonovič          21:17  19:21  21:13 [41']
 T.Leonovič      
 14       ->      
  [24] 11:10    T.Leonovič    
 11   Rugilė Vosyliutė      21:2  21:6 [14']    
[11] 10:20    R.Vosyliutė      
 6   Amelija Klimaitė    21:15  21:5 [15']      
    [38] 11:30    T.Leonovič  
 7   Smiltė Marija Sabakonytė        21:16  21:4 [17']  
[12] 10:20    S.Sabakonytė      
 10   Skaistė Liutkutė    21:15  21:12 [15']      
  [25] 11:10    G.Vedrickaitė    
 15         21:2  21:5 [8']    
 G.Vedrickaitė      
 2   Greta Vedrickaitė    ->    A.Ramaneckaitė   3-a vieta
      [50] 12:20    G.Vedrickaitė
       G.Vedrickaitė   21:8  22:20 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Zitane    
    [39] 11:55    E.Zitane  
     M.Songinaitė   21:6  21:4 [11']   5-a vieta
      [51] 12:20    E.Zitane
     R.Vosyliutė     21:8  21:3 [15']
    [40] 11:55    R.Vosyliutė  
     S.Sabakonytė   21:7  21:5 [11']  
         
         
       M.Songinaitė   7-a vieta
      [52] 12:20    M.Songinaitė
       S.Sabakonytė   21:13  21:8 [11']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Budrytė    
   L.Budrytė   ->    
    [41] 11:55    E.Kudirkaitė  
   E.Kudirkaitė     21:10  21:19 [23']  
  [26] 11:10    E.Kudirkaitė    
   J.Mitrulevičiūtė   21:13  21:10 [19']     9-a vieta
      [53] 12:20    A.Klimaitė
        21:14  21:4 [17']
   A.Klimaitė    
   A.Klimaitė   ->    
    [42] 11:55    A.Klimaitė  
   S.Liutkutė     21:17  21:14 [18']  
   S.Liutkutė    
    ->    
         
       L.Budrytė   11-a vieta
      [54] 12:20    L.Budrytė
       S.Liutkutė   21:23  21:14  21:11 [36']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Mitrulevičiūtė  
     J.Mitrulevičiūtė   ->   13-a vieta
       J.Mitrulevičiūtė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 94 95 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2019-05-11 09:00 2019-05-12 15:00
Delfi, Vilnius
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
PBL (7 etapas)
2019-05-04 09:30 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-11    VV  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 09:30 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.