Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR 2019 (N2), Data: 2019-03-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Vyrų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-02 2019-03-02 2019-03-02  
 1   Daniel Tankevič   Dėl 1-4 vietų    
[59] 12:45    D.Tankevič    
 8   Kostas Kudirka    21:1  21:1 [12']    
  [73] 13:30    D.Tankevič  
 5   Benas Drobavičius      21:14  21:14 [16']  
[60] 12:45    M.Špakauskas    
 4   Matas Špakauskas    21:9  21:9 [18']    1-a vieta
    [99] 14:40   D.Tankevič
 3   Rokas Daugėla        21:15  21:13 [25']
[61] 12:45    R.Daugėla    
 6   Gintaras Day-Sirrat    21:8  21:10 [13']    
  [74] 13:30    R.Daugėla  
 7   Ignas Martyšius      21:11  21:12 [14']  
[62] 12:45    I.Martyšius    
 2   Joringis Skirgaila    ->    
     
     M.Špakauskas  3-a vieta
  [100] 14:40    M.Špakauskas
   I.Martyšius   21:6  21:10 [14']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   K.Kudirka    
  [75] 13:30    B.Drobavičius  
   B.Drobavičius   21:3  21:11 [15']  5-a vieta
    [101] 15:05    G.Day-Sirrat
   G.Day-Sirrat     21:19  21:15 [19']
  [76] 13:30    G.Day-Sirrat  
   J.Skirgaila   ->  
       
       
     K.Kudirka  7-a vieta
    [102] 15:05    K.Kudirka
     J.Skirgaila   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 94 95 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2019-05-11 09:00 2019-05-12 15:00
Delfi, Vilnius
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
PBL (7 etapas)
2019-05-04 09:30 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-11    VV  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 09:30 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.